lekarz Marek Przybył

NIE POLECAM!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH. KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO. BÓL NIEWYOBRAŻALNY!! ZA KWOTĘ 500 ZL KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO!!

ZA KWOTĘ 500 ZL KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO!!

Pan doktor kompetentny, uprzejmy, godny zaufania i polecenia, sprawnie wykonał gastroskopię, postawił trafną diagnozę, cierpliwie wysłuchał informacji o dolegliwościach, poświęcił dużo czasu na objaśnienie choroby, wystawił receptę, zaproponował niezbędne badania (całkowity koszt: 250 zł). Nareszcie wiem, co mi dolega. W trakcie wizyty panowała przyjazna atmosfera, lekarz nawiązał świetny kontakt z pacjentem, wspierał podczas badania.

dobry lekarz lecze sie 3 lata i moge polegac , na zaufaniu tego lekarza polecam...

Gastroskopię wykonuje bardzo szybko i sprawnie. Jest rzeczowy i kompetentny. W jasny i zrozumiały sposób wyjaśnia chorobę.Koszt gastroskopii 300 zł.

Niesamowity lekarz stara się bardzo rozładować atmosferę co sprawia że nawet gastro nie jest tragedią ;) gastro przeprowadza bardzo sprawnie koszt gastro to 300 zł . Nie olewa pacjenta ! i rozpoznaje chorobę . Polecam tego lekarza naprawdę dzięki Niemu wiem co mi jest . Pozdrawiam :)

Bardzo prosto i przejrzyście objaśnia, co dolega i jakie są tego przyczyny. Mówi wprost, jest bezpośredni. Co prawda można odnieść wrażenie, że się gdzieś spieszy, bo np. inny pacjent czeka, a wiadomo, każdy pacjent to czysty zysk. Dla mnie ważne jednak by trafnie diagnozował i skutecznie leczył. Byłem na jednej wizycie. Wrażenie pozytywne. Zobaczę jak będzie po następnych.

Profesjonalista, odpowiedzialny, świetny chirurg i gastrolog, uprzejmy i kompetentny, ze wszech miar godny polecenia !!!

Profesjonalista, odpowiedzialny, świetny chirurg i gastrolog,
uprzejmy i kompetentny, ze wszech miar godny polecenia !!!

Przy badaniach początkowych jest dość dokładny i skrupulatny . Natomiast podczas wyzyt kontrolnych , badania są powierzchowne , liczy się czas .

Przy badaniach początkowych jest dość dokładny i skrupulatny .

Zna się na swoim fachu, ale w razie dodatkowych trudności nie można na niego liczyć

Zleca kompleksowe badania, profesionalista, godny polecenia

Zleca kompleksowe badania, profesionalista, godny polecenia