lekarz Marek Rogowski

2,5

Nie polecam!!! Naprawdę dziewczyny lepiej umówić się do innego lekarza. Pan Rogowski jest nieuprzejmy i chamski. Podnosi głos na pacjentki i mimo zaznaczenia iż jest to pierwsza wizyta nic nie tłumaczy. Zero empatii i okropne podejście. Radzę omijać tego "lekarza" szerokim łukiem

Pan doktor od listopada leczyl mnie na zapalenie przydatkow antybiotyki i antybiotyki mnóstwo lekow przeciwzapalnych. Sugerowałam sie tym iz ze starszy lekarz bardziej doświadczony a jednak nie doprowadzil mnie do stanu poprzez nierozpoznanie dobrze choroby do endometriozy miednicy mniejszej i jestem w trakcie hospotalizacji... Takze z calego serca Panu doktorowi mogę podziękować ale też uświadomić ze jezeli okaże sie ze nie mogę miec dzieci to nie zostawię tej sprawy... Mam dopiero 24 lata!!!nie polecam

Lekarz? Nie!! Zamiast wspierać pacjentów to od początku Dołuje. Proponuję zmiane lekarza. Człowiekowi aż brakuje zaufania dla takiego czlowieka. Jak można kobiecie powiedzieć że ta ciąża nie będzie donoszona i dzieci się nie urodzą zywe?

Bardzo nie miły gdy miał wypisać skierowanie na badania bo to on musi zapłacić inaczej gdy się idzie do niego prywatnie

Lekarz godny polecenia ,wysłucha ,wytłumaczy ,badanie jest dokładne i bez bolesne .Czas który mi Pan Doktor poświeca był niejednokrotnie dłuższy niż jest przewidziany :) Po prostu miała o profesjonalna obsługa.

Lekarz godny polecenia. Aktualnie jestem w ciazy. Wszystko tlumaczy, pokazuje po kilka razy serduszko, nogi itd.. Mysle ze sprzet tez ma dobry, w 6 tyg bylo serduszko... Lubi pozartowac ! Chodze prywatnie i może to dlatego:) z chorobowym nie bylo najmniejszego problemu...

Lubi pozartowac !

Pan doktor chyba powinien przejść na emeryturkę. Jestem w 12 tyg. ciąży i wyszła mi podwyższona glukoza we krwi. Dostałam skierowanie do Poradni Diabetologicznej na Polnej w P-niu. I wszystko byłoby super, gdyby nie to, że doktorek powiedział, że mam do niego już nie przychodzić! Tam się mną zajmą. No sorry, ale tam zajmą się moją cukrzycą, nie będę miała robionych badań ogólnych (morfologia, mocz, regularne usg). Nawet lekarka stamtąd określiła, że każdy ma swojego ginekologa, który nas powinien regularnie badać. Zmieniłam lekarza na innego w Środzie i jestem zadowolona. Okazało się, że nie miałam zrobionych kilku podstawowych badań, wszystko już jest nadrobione i jestem pod stałą opieką medyczną. Jeśli chodzi o Rogowskiego, odniosłam wrażenie, że chciał się mnie pozbyć przez to, że mam podejrzenie cukrzycy. Za dużo problemu. Nie polecam tego pana, ma w nosie zdrowie pacjentki i porzuca ją jak starą rękawiczkę, gdy mu coś nie pasuje.

prosze poradzcie mi do jakiego lekarza mam sie udac,staramy sie z mezem o dziecko chodze ogolnie do doktora Olszaka ale on mi nie pomaga nie wiem cz doktor Rogowski jest dobry

Krótko mówiąc polecam. Zawsze mnie wysłucha doradzi zbada konkretnie, siedzę u niego nawet do godz.ale wychodzę zadowolona mimo ze ciąża jest zagrożona umie pocieszyc. Polecam. A na ciążę sie kasy nie oszczedza.niestety co moze ci lekarz powiedzieć i jak może cię zbadac przez 15min na nfz. Jeszcze raz POLECAM

Lekarz godny polecenia. Fakt, gdy trafi się na kiepski humor to jest nie przyjemnie. Lekarz ma obsesje na puncie Kasy chorych i ma duże parcie na pieniądze. Kiedyś mnie wyzwał, że chciałam zdjęcie mojego dziecka...kazał przyjść prywatnie (ostatecznie z łaski dostałam to zdjęcie). Ale generalnie można z nim pogadać, potrafi wyjaśnić sprawę, już w 14 tyg ciąży określił płeć.Gdybym miała wybierać lekarza ze względu na jego charakter, to z tego bym zrezygnowała. Jednak wybieram lekarzy ze względu na ich profesjonalizm i kompetencje i dlatego polecam tego ginekologa.