dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

Opis badania to w wykonaniu tego lekarza dwa zdania podrzędne. Jeżeli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o swoim stanie zdrowia to jak najdalej od tego lekarza! Szczerze to bym się wstydziła komuś wręczyć coś takiego. Trąca kpiną i brakiem szacunku do pacjenta. No cóż nie każdy z nas ma tytuł doktora nauk medycznych

Wspaniały lekarz uprzejmy Pan Doktor o wysokich kompetencjach Usunął mi guza z piersi bezoperacyjnie bez pozostawienia praktycznie żadnego śladu Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam operacji Pozdrawiam Pana Doktora i szczerze polecam .

Wierzę w kompetencje tego lekarza,natomiast mam zastrzeżenia co do komunikacji. Uprzejmy,ale bardzo małomówny. Właściwie żadnych pytan ani żadnych wyjaśnień po badaniu. Tylko krotkie:wszystko dobrze. To troszkę za mało. Ale ogólnie ok. Jakoś intuicyjnie mu wierzę,że zna się na tym co robi.

U doktora miałam zrobione usg piersi. Wykrył malutkiego guzka 4 mm w piersi. Trafiłam do niego z polecenia i chciałam się zbadać profilaktycznie bez żadnych objawów wskazujących na mój stan. Nadmienię że 3 tygodnie przed byłam na usg u innego lekarza który niczego nie widział.

U doktora miałam zrobione usg piersi.
Wykrył malutkiego guzka 4 mm w piersi.

Dr Rojek jest specyficznym człowiekem, raczej małomówmy,ale lekarzem bardzo dobrym, kompetentny, konkretny i naprawde poświęcony swojej pracy i pacjentom. Polecam konsultacje, badania i zabiegi u Pana doktora. Mam duze zaufanie do Pana doktora i do jego wiedzy.

Do Pana doktora trafiłam w styczniu 2017 r., żeby zrobić usg piersi. Po badaniu bez jakichkolwiek szczegółowych dalszych badań powiedział bez ogródek, że mam raka piersi z przerzutem do węzła chłonnego, przerażona tymi słowami wykonałam u niego prywatnie biopsje piersi i węzła chłonnego nie zastanawiając nad niczym co niestety miało swoje dalsze konsekwencje i jak się dziś okazuje na całe życie. Otóż po biopsji okazało się, że to faktycznie rak piersi więc podjęłam się leczenia, które rozpoczęto od chemioterapii. Lekarz onkolog, który mnie prowadził, zapytał czy podczas wykonywania biopsji u Dr Rojka miałam założony znacznik w miejscu guza odpowiedziałam, że nie wiem i że zapytam Pana doktora Rojka. Kiedy zadzwoniłam do gabinetu i zapytałam o znacznik Pan doktor arogancko odpowiedział, że nie zakłada znacznika, zapytał też dlaczego o to pytam wyjaśniłam mu, że mój onkolog chce podjąć próbę leczenia oszczędzającego mojej piersi i ma obawy czy mój guz po chemioterapii po prostu nie zniknie – bo jeśliby znikł nie byłoby wiadomo, w którym miejscu trzeba go wyciąć i z jakim marginesem jeśli nie było założonego znacznika – na co Pan doktor stwierdził cytuję ”guz na pewno po chemii nie zniknie”. Okazało się, że chemia tak dobrze na mnie zadziała, że guz znikł całkiem po prostu się rozpłynął- żadne badanie typu usg lub mamamografia nie wykazało jakiejkolwiek zmiany w piersi. Z jednej strony super znikł mój rak, z drugiej strony nie wiadomo gdzie dokładnie wyciąć guza z jakim marginesem. Chirurdzy walczyli do samego zabiegu, żeby uratować mi pierś, zlecono mi wszystkie możliwe badania obrazowe, przeglądano wcześniejsze wyniki badań gdzie guza było widać w takich badaniach jak usg, mammografia, rezonans magnetyczny piersi, mogę powiedzieć, że naprawdę widać było, że próbują mi zrobić zabieg oszczędzający niestety nie udało się bo śladu po guzie nie było dzięki zastosowanej chemioterapii. W taki właśnie sposób straciłam pierś. Gdyby ten znacznik został założony podczas biopsji w miejscu guza miałabym szansę na zabieg oszczędzający. Nie polecę tego lekarza nikomu, zastanawiam się jak by się czuł pan doktor gdyby prosto z mostu ktoś mu powiedział, że ma raka???? Gdzie jest jego człowieczeństwo, jakaś empatia w stosunku do pacjenta?????

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Zawsze wytłumaczy i pomoże jak trzeba. Polecam wszystkim zainteresowanym

Zdecydowanie nie polecam. Facetowi zalezy tylko na kasie nie zwraca uwagi na pacjentke. Po usunieciu guzka piersi wyladowalam w szpitalu z powiklaniami poniewaz stworzyl sie krwiak ktory bolal i musiwli go usowac operacyjnie. Po operscji mialam saczki i opieke medyczna a nie do domu!!!

Dr M. Rojek to kompetentny, uprzejmy lekarz z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Szczerze go polecam! To prawdziwy fachowiec. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy... Z uwagi na częste stany zapalne torbieli jestem często w gabinecie POLECAM

Z uwagi na częste stany zapalne torbieli jestem często w gabinecie POLECAM

Bardzo kompetentny, miły lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, rzeczowy, troskliwy. Polecam w 100%. A przy okazji serdecznie pozdrawiam :-)