dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

Dr Rojek jest specyficznym człowiekem, raczej małomówmy,ale lekarzem bardzo dobrym, kompetentny, konkretny i naprawde poświęcony swojej pracy i pacjentom. Polecam konsultacje, badania i zabiegi u Pana doktora. Mam duze zaufanie do Pana doktora i do jego wiedzy.

Do Pana doktora trafiłam w styczniu 2017 r., żeby zrobić usg piersi. Po badaniu bez jakichkolwiek szczegółowych dalszych badań powiedział bez ogródek, że mam raka piersi z przerzutem do węzła chłonnego, przerażona tymi słowami wykonałam u niego prywatnie biopsje piersi i węzła chłonnego nie zastanawiając nad niczym co niestety miało swoje dalsze konsekwencje i jak się dziś okazuje na całe życie. Otóż po biopsji okazało się, że to faktycznie rak piersi więc podjęłam się leczenia, które rozpoczęto od chemioterapii. Lekarz onkolog, który mnie prowadził, zapytał czy podczas wykonywania biopsji u Dr Rojka miałam założony znacznik w miejscu guza odpowiedziałam, że nie wiem i że zapytam Pana doktora Rojka. Kiedy zadzwoniłam do gabinetu i zapytałam o znacznik Pan doktor arogancko odpowiedział, że nie zakłada znacznika, zapytał też dlaczego o to pytam wyjaśniłam mu, że mój onkolog chce podjąć próbę leczenia oszczędzającego mojej piersi i ma obawy czy mój guz po chemioterapii po prostu nie zniknie – bo jeśliby znikł nie byłoby wiadomo, w którym miejscu trzeba go wyciąć i z jakim marginesem jeśli nie było założonego znacznika – na co Pan doktor stwierdził cytuję ”guz na pewno po chemii nie zniknie”. Okazało się, że chemia tak dobrze na mnie zadziała, że guz znikł całkiem po prostu się rozpłynął- żadne badanie typu usg lub mamamografia nie wykazało jakiejkolwiek zmiany w piersi. Z jednej strony super znikł mój rak, z drugiej strony nie wiadomo gdzie dokładnie wyciąć guza z jakim marginesem. Chirurdzy walczyli do samego zabiegu, żeby uratować mi pierś, zlecono mi wszystkie możliwe badania obrazowe, przeglądano wcześniejsze wyniki badań gdzie guza było widać w takich badaniach jak usg, mammografia, rezonans magnetyczny piersi, mogę powiedzieć, że naprawdę widać było, że próbują mi zrobić zabieg oszczędzający niestety nie udało się bo śladu po guzie nie było dzięki zastosowanej chemioterapii. W taki właśnie sposób straciłam pierś. Gdyby ten znacznik został założony podczas biopsji w miejscu guza miałabym szansę na zabieg oszczędzający. Nie polecę tego lekarza nikomu, zastanawiam się jak by się czuł pan doktor gdyby prosto z mostu ktoś mu powiedział, że ma raka???? Gdzie jest jego człowieczeństwo, jakaś empatia w stosunku do pacjenta?????

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Zawsze wytłumaczy i pomoże jak trzeba. Polecam wszystkim zainteresowanym

Zdecydowanie nie polecam. Facetowi zalezy tylko na kasie nie zwraca uwagi na pacjentke. Po usunieciu guzka piersi wyladowalam w szpitalu z powiklaniami poniewaz stworzyl sie krwiak ktory bolal i musiwli go usowac operacyjnie. Po operscji mialam saczki i opieke medyczna a nie do domu!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Dzięki niemu dzisiaj jestem wśród Was. Polecam wszystkim chorym. Można zaufać takiemu lekarzowi.

Można zaufać takiemu lekarzowi.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Sosnowiec"?

al. Zwycięstwa 18 lok. 2

Legionów 7a