dr n. med. Marek Roslan

Urolog

W dzisiejszych czasach nie spotyka się lekarzy z taką empatią, zawsze uśmiechnięty w rozmowie z pacjentem i zrozumiale tłumaczy problem, który człowieka dotknął. Mnie osobiście operował w sierpniu 2015r w Olsztynie (nowotwór moczowodu), laparoskopowa operacja, bez komplikacji i po 2 dniach wypis ze szpitala. Dziękuję Panie Profesorze.

Witam czy ma ktoś nr kontaktory do dr Roslana? ten nr stacjonarny który jest podany na stronach nie odpowiada a zależy mi na kontakcie.

Wspaniały specjalista życzliwy człowiek cieszę się że spotkałam go na swojej drodze pomógł zoperowal to co inni popsuli:) Wdzięczna pacjentka Ania

Przestrzegam przed wizytą młode kobiety, które chcą mieć jeszcze dzieci. Chodziłam do dr Roslana przez 1,5 roku, za każdym razem stwierdzał na swoim USG po jednym kamieniu w każdej nerce, zalecał tylko urinal, posiew moczu i badanie ogólne. Gdy cena wzrosła do 170 zł (być może miał zbyt dużo pacjentów i postawił cenę zaporową dla wielu), zmieniłam lekarza, który wysłał mnie na dokładne badania, stwierdzono 6 kamieni, jeżeli chcę zajść w ciążę i w spokoju ją przejść, a następnie móc zdrowa zajmować się dzieckiem, powinnam się ich pozbyć, o czym dr Roslan w ogóle nie wspomniał. Czy zakładał, że mieć dzieci w przyszłości nie będę chciała mieć (mam 1 dziecko)? Nie wiem, ale dla mnie nie jest to profesjonalne podejście.

Konkretny,profesjonalista,Jednoczesnie nikogo nie uraźi

Konkretny,profesjonalista,Jednoczesnie nikogo nie uraźi

za170zL.za 15minut.dla mnie bez urzyteczny tylko dza bogaczy jak wiekszosc. dlatego taka opinia .zuzyl tylko rekawiczki.i dlugopis. najemnik.w.g

najemnik.w.g

bez komentarza. Szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najwspanialszy Człowiek na Świecie! Wybitny specjalista w dziedzinie urologii oraz skromny i wspaniały Człowiek. Uratował życie mojemu mężowi poprzez wczesną i dogłębną diagnozę oraz fachowo wykonaną operację. W swojej pracy dostrzega drugiego człowieka i jego potrzeby.

Przykro mi to pisać, ale jeśli jesteś młodą kobietą, a takie też potrzebują czasami pomocy urologa, poszukaj innego specjalisty. U mnie po cystoskopii stwierdził obrzęk, a pobrany wycinek wykazał jakieś łagodne nieznaczne zmiany, podczas gdy był to guz i nowotwór .......

Jest wspaniałym specjalistą. Inni lekarze powinni brać przykład.

Jest wspaniałym specjalistą.
Inni lekarze powinni brać przykład.