lekarz Marek Rosowski

Dziwna wizyta. Powiedziałam co mi jest. Pan lekarz osłuchał mi tylko plecy. Zajrzał do gardła na odległość swojej ręki. Z takiej odległości nie wiem czy coś widział, bo nawet latarką nie zaświecił. Pytam się co mi jest -przeziębienie. Pytam się co dostanę - wykupię w aptece to się dowiem. Koniec wizyty.

BARDZO RZECZOWY, pacjenci maja racje świetny diagnosta choć trochę szorstki jako człowiek, ale moich dwóch nastoletnich synów zafascynował, że może rozmawiać na każdy temat nie tylko lekarski. Z tego co wiem, można dr. Bujaka uwielbiać lub nienawidzić, co dla mnie oznacza, że problem nie jest w lekarzu tylko pacjentach. Ja jestem bardzo zadowolona, choć kuracja była ciężka. Polecam

Ja jestem bardzo zadowolona, choć kuracja była ciężka. Polecam

Bardzo dziekuje Panu Doktorowi za pomoc. Pana dociekliwość i fachowość dała mi powrót do zdrowia.Jest Pan wzorem prawdziwego lekarza.

Prawdziwy lekarz, kompetentny i cierpliwy. Potrafi wytłumaczyć nawet skomplikowane medyczne sprawy. Bardzo wnikliwie diagnozuje i dobrze leczy. Uprzejmy i sympatyczny jako człowiek. Szkoda że takich lekarzy jest niewielu.

po dwóch wizytach u tego "lekarza" odległych od siebie w czasie mogę stwierdzić, że to niekulturalny, chamski dyletant. Wizyta pacjenta wyraźnie mu przeszkadza. Jest kompletnie bezczelny. Szczerze odradzam jakikolwiek kontakt.

TRAGEDIA!!!!!!! Powiechrzowne badanie - zajrzenie do gardla w ułamku sekundy bez podświetlenia, a w gabinecie było ciemno. Na pytanie "jakie leki będę brać? czy będzie antybiotyk?" odpowiedział, że mam sobie poczytać w domu. BRAK ZAINTERESOWANIA PACJENTEM!!! Zachowuje się jakby siedział w gabinecie za karę.

Zastanawiają mnie opinie niektórych frustratów, uważających lekarza za darmowy automat do dystrybucji recept i skierowań. Że zagrypionemu pacjentowi nie przyjdzie do pustego łba założyć kosztującej kilka groszy maseczki - to w Polsce norma. Lepiej opluć innych i poczęstować wirusem. Że temu zagrypionemu lekarz zleca leki dostępne bez recepty - to jakiś błąd ? Widocznie innych nie potrzebuje. Że kartka kwadratowa - to może frustratowi okrągłą trzeba wycinać ? Tak to jest z anonimowością w sieci - ale tylko pozorną. Bo zawsze nieanonimowa osoba, której takie wpisy dotyczą może odnaleźć odpowiedni paragraf - a wtedy biada frustratowi.
Ale do rzeczy - Panu Doktorowi życzę pogodnych Świąt i samych życzliwych i wdzięcznych pacjentów. Ja osobiście - nie znam innych. Wszyscy moi znajomi i sąsiedzi, którzy leczą się u Pana - wdzięczni są za Pańską wiedzę, empatię i kulturę osobistą. Jest Pan wspaniałym lekarzem !

Nie zależy mu na pacjencie. Wyniosły, zarozumiały, gdy przyszedłem do niego na wizytę lekarską, zapytał się mnie, gdzie mam maskę, bo jej nie widzi na moich ustach. Twierdzi, że roznoszę wirusy i zarazki. W ogóle mnie nie zbadał, zapisał leki na kwadratowej karteczce (bez recepty). NIE POLECAM wszystkim!!!

Najlepszy internista z którym miałam okazję się zetknąć. Miły, kontaktowy, profesjonalny. Do tego zawsze punktualny i dostępny (co nie jest regułą w poradni na Lipa). Teraz polecam Pana Doktora swoim znajomym !

Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Profesjonalny, dokładny, cierpliwy w tłumaczeniu. Cieszę się, że mam do kogo zwrócić się ze swoimi problemami zdrowotnymi i że zawsze moge liczyć na pomoc Pana Doktora.