dr n. med. Marek Różalski

Dziewczyny proszę podajcie numer gdzie Pan Doktor przyjmuje lub numer do Pana Doktora by umówić się na wizytę. Z góry bardzo dziękuję 😉

Lekarz z powołania! Bardzo dobry specjalista, a do tego fenomenalny człowiek. Szczerze zainteresowany pacjentką, zawsze można na niego liczyć.

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście do pacjentki, rzeczowy i konkretny. Nie panikuje na zapas. Odpowiada na każde pytanie, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Służy rada nawet przez telefon. Zawsze można na niego liczyć. Polecam jak najbardziej !

lekarz godny polecenia... Chodzę już do Niego kilka lat i nie poszłabym już do żadnego innego. Potrafi mi sporo czasu poświęcić na rozmowę, wytłumaczyć problemy ze zdrowiem i sposób leczenia podnieść na duchu jak są jakieś poważne problemy a wizyty w gabinecie nie są krępujące. Chodziłam do wielu lekarzy ale oni tylko zbadali powiedzieli że jest ok, wypisali receptę i na tym się kończyło a problem nie znikał, dopiero u Niego w na wizycie cię dowiedziałam co tak naprawdę mi jest.. opisał szczegółowo chorobę i przepisał tabletki które w końcu mi pomogły. Pana doktora poleciła mi moja przyjaciółka która również do Niego chodzi jest z Niego zadowolona i rodziła na jego oddziale. Pan Różalski ma bardzo dobre podejście do pacjentki i jest bardzo kompetentnym lekarzem.

Bardzo dobry doktor. Polecam każdej Pani.

Bardzo dobry doktor. Polecam każdej Pani.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wodzisław Śląski"?

Bożena Frymer

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie