lekarz Marek Rząca

Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz,kompetentny, delikatny i wrażliwy. Bardzo polecam.Ogromna wiedzą,indywidualne podejście do pacjenta.Duze oddanie do swojej profesji,zaangażowanie .Lekarz z powołania.

Super lekarz i człowiek, tylko mu ufam jesli chodi o wiedzę medyczną. jedyny minus długo trzeba czekać na wizytę zarówno na NFZ jak i prywatnie. I to też o czymś świadczy.

Pan Rząca może chirurgiem jest niezłym, ale coś takiego jak empatia jest mu chyba kompletnie obce. Może w ramach wizyt prywatnych ma lepsze oblicze ale w ramach leczenia NFZ niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia. mam wrażenie że doktor niedostatecznie zaangażował sie w zgłaszane przeze mnie problemy i w zasadzie to chyba szkoda mu było czasu. Ponad to, komunikacja też pozostawia wiele do życzenia - nie udzielono mi odpowiednich informacji a w zamian za to zbyto jednym zdaniem powtarzanym w kółko. Osobiście nie polecam i zastanawiają mnie te opinie wychwalające tego lekarza - być moze to pacjenci prywatni albo mnie sie trafił gorszy dzien pana doktora ( kilkukrotnie.. )

Bardzo dobry lekarz. Rzetelny i troskliwy. Operował mi tarczycę. Duza wiedza medyczna i doswiadczenie.

znakomity lekarz, bardzo kompetentny i zyczliwy. Swietny czlowiek :)

znakomity lekarz, bardzo kompetentny i zyczliwy. Swietny czlowiek :)

Dr. Rząca jest super lekarzem i świetnym fachowcem , jest bardzo miłym a zarazem konsekwentnym człowiekiem w 100% polecam tego lekarza ;)pozdrawiam pacjentka .

Kompetencja,wysoki poziom kultury, empatia i Uwaga Panie bardzo przystojny. Troska Pana doktora o pacjenta to nie tylko usunięcie bieżącego problemu zdrowotnego ale zwrócenie mu uwagi na konieczność innych badań np. mamografii, które z doświadczenia onkologa są potrzebne aby uniknąć w przyszłości innych przykrych doświadczeń. DZIĘKUJĘ PIĘKNIE PANIE DOKTORZE.

Dobry fachowiec, natomiast zupełny brak empatii a w tym zawodzie i w tej specjalizacji empatia powinna być wpisana w zawód. Lekceważący sposób rozmowy z pacjentem. Lekarz, który w połowie zdania pacjenta odwraca sie na "pięcie" i wychodzi pozostawiając chorego z problemem i dalszymi pytaniami co do dalszego sposobu leczenia, według mnie minął sie z powołaniem. Czasami dobre słowo i miły gest wystarczy abyśmy my pacjenci mieli ochotę do walki o nasze życie. Szkoda, że nie każdy lekarz ma tego świadomość.

Niezbyt mi się podobał gdy leczyłam u niego raka płuc

Niezbyt mi się podobał gdy leczyłam u niego raka płuc

POLECAM! Wspaniały lekarz i człowek, profesjonalista, przejmuje się losem pacjentki. Jedeny lekarz, któremu ufam całkowicie. :)