lekarz Marek Sajewicz

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz. Polecam z całego serca. Cierpliwy, wyrozumiały, dokładny. Odkąd na niego trafiłam nikt mnie nie przekona do innego ginekologa.

Jak dla mnie rewelacyjny lekarz. Polecam z całego serca. Cierpliwy,
wyrozumiały, dokładny. Odkąd na niego trafiłam nikt mnie nie przekona do
innego ginekologa.

URATOWAŁ MOJE DZIECKO. Świetny specjalista od USG. Zdecydowanie polecam.

URATOWAŁ MOJE DZIECKO. Świetny specjalista od USG. Zdecydowanie polecam.

Najlepszy ginekolog położnik i specjalista od USG. 100% zaufania.

Najlepszy ginekolog położnik i specjalista od USG. 100% zaufania.

Lekarz bardzo kompetentny i miły. Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki niemu urodziłam dwie śliczne i zdrowe córeczki:)

Świetny specjalista, a przy okazji bardzo miły człowiek, nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny mógł prowadzić moją ciążę. Polecam!!!

Tacy lekarze jak dok.Sajewicz rzadko się już zdarzają.Mną zajmował się na oddziale patologii ciąży i nie myślałam nigdy że obcy człowiek będzie mi takim wsparciem w naprawdę trudnych momentach.Można powiedzieć że oboje walczyliśmy o życie mojego synka i dzięki temu żę cały czas trzymał rękę na pulsie i zlecał badania o których nawet nie słyszałam,miałam zrobioną cesarkę na czas.Urodziłam wcześniaka 1600gr,a teraz jest to zupełnie zdrowy 3.5 letni chołpczyk.Gorąco polecam.Kompetentny,dużo czasu poświęca na tłumaczenie,bardzo miły i taktowny.A przedewszystkim zna się na rzeczy.

Bardzo dobry Lekarz. Głęboka wiedza, zaangażowanie i determinacja do osiągnięcia celu pacjenta. Dziękujemy P. Dr Markowi Sajewiczowi i P. Dr Paradysz-Iwaszkiewicz za to, że mamy córeczkę :-) Jerzy Szczepanik

Jerzy Szczepanik