Marek Sarzynski

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, uprzejmy, pogodny - w tych czasach to rzadkość. Tym bardziej żałuję ze już nie przyjmuje w LuxMedzie, gdzie prowadził moją ciężę. Od prawu miesięcy probuje znaleźć innego lekarza ale na próżno. Poprzeczka została wysoko podniesiona.

Świetny! Na pewno godny zaufania. Uważam doktora za rzetelnego a przy tym uprzejmego. Nie wiem tylko w którym miejscu obecnie przyjmuje pacjentki, do niedawna był to jeszcze LUX MED.

wizyte moge określić jednym słowem - rewelacja! no wreszcie trafiłam do dobrego specjalisty, miłego, sympatycznego a zarazem profesjonalnego. wyszłam z wizyty zachwycona :) dziekuje Panie Doktorze!

wyszłam z wizyty zachwycona :)
dziekuje Panie Doktorze!

Polecam tego lekarza. Dla mnie to najlepszy ginekolog, który mnie leczył. Miły, kompetentny, czasem gaduła i przedłuża wizytę, niemniej jednak jego system leczenia w moim przypadku był bardzo skuteczny. Dzięki jego wiedzy i zaleconemu przez niego długiemu, ale systematycznemu leczeniu udało mi się skutecznie pozbyć dolegliwości, które inni lekarze przez kilka lat uważali za normę i bagatelizowali, dając od czasu do czasu coś na tymczasowe zaleczenie.

Polecam tego lekarza. Dla mnie to najlepszy ginekolog, który mnie leczył.

Najlepszy ginekolog w Stalowej Woli! Przeprowdza pełne badanie (łącznie z badaniem piersi), jest konkretny, profesjonalny a przy tym delikatny i przyjazny. Pan doktor umie rozładować stres i zniwelować strach związany z wizytą będąc zabawnym i uprzejmym a za razem "robiąc swoje". Szczegółowo bada i interesuje się pacjentką. Poświęca jej maksimum swej uwagi. Jako jedyny gin. w Stalowej Woli zdiagnozował mnie za co jestem mu ogromnie wdzięczna! Polecam wszystkim kobietom:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Stalowa Wola"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana