Bezapelacyjnie najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam . Pełen Profesjonalizm. Wysoka kultura osobista

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, uprzejmy, pogodny - w tych czasach to rzadkość. Tym bardziej żałuję ze już nie przyjmuje w LuxMedzie, gdzie prowadził moją ciężę. Od prawu miesięcy probuje znaleźć innego lekarza ale na próżno. Poprzeczka została wysoko podniesiona.

Świetny! Na pewno godny zaufania. Uważam doktora za rzetelnego a przy tym uprzejmego. Nie wiem tylko w którym miejscu obecnie przyjmuje pacjentki, do niedawna był to jeszcze LUX MED.

wizyte moge określić jednym słowem - rewelacja! no wreszcie trafiłam do dobrego specjalisty, miłego, sympatycznego a zarazem profesjonalnego. wyszłam z wizyty zachwycona :) dziekuje Panie Doktorze!

wyszłam z wizyty zachwycona :)
dziekuje Panie Doktorze!

Polecam tego lekarza. Dla mnie to najlepszy ginekolog, który mnie leczył. Miły, kompetentny, czasem gaduła i przedłuża wizytę, niemniej jednak jego system leczenia w moim przypadku był bardzo skuteczny. Dzięki jego wiedzy i zaleconemu przez niego długiemu, ale systematycznemu leczeniu udało mi się skutecznie pozbyć dolegliwości, które inni lekarze przez kilka lat uważali za normę i bagatelizowali, dając od czasu do czasu coś na tymczasowe zaleczenie.

Polecam tego lekarza. Dla mnie to najlepszy ginekolog, który mnie leczył.

Najlepszy ginekolog w Stalowej Woli! Przeprowdza pełne badanie (łącznie z badaniem piersi), jest konkretny, profesjonalny a przy tym delikatny i przyjazny. Pan doktor umie rozładować stres i zniwelować strach związany z wizytą będąc zabawnym i uprzejmym a za razem "robiąc swoje". Szczegółowo bada i interesuje się pacjentką. Poświęca jej maksimum swej uwagi. Jako jedyny gin. w Stalowej Woli zdiagnozował mnie za co jestem mu ogromnie wdzięczna! Polecam wszystkim kobietom:)

Dzisiaj bylam u tego pana. Jestem w mojej pierwszej ciazy i szukam lekarza prowadzacego. Pan Doktor owszem,jest bardzo uprzejmy, zasypuje kompletentami, ale do czasu - wystarczylo jedno niewygodne dla pana doktora pytanie, a zmienil sie w gbura i jak to okreslil "polubilem pania,ale pani to zepsula" - mysle,ze wahania nastrojow doktora sa wieksze niz nas, kobiet w ciazy! poza tym lekarz chaotyczny, dwa razy wypisuje recepty na te same leki, zmienia zdanie co do terminow zlecanych badan. Ciezko to wszystko poukladac. Zdecydowanie NIE POLECAM tego lekarza, no chyba,ze ktos chce byc komplementowany. Ja niestety nadal szukam lekarza do ktorego kompetencji nabiore zaufania

super lekarz wiecej takich jak dott.marek sarzynski

super lekarz wiecej takich jak dott.marek sarzynski

GENIALNY LEKARZ.PIERWSZY RAZ W ŻYCIU BYŁAM U PRAWDZIWEGO LEKARZA GINEKOLOGA, KTÓRY DOKŁADNIE SIĘ MNĄ ZAJĄŁ. WIELKI WIELKI PLUS, DUŻA WIEDZA I KOMPETENCJA.

Jak na prowincjonalne miasto zbyt droga wizyta,mimo że pan doktor uroczy to mało efektywny.