dr n. med. Marek Ścieszka

Gastroenterolog

Bardzo dobry lekarz, trafiłam na niego w szpitalu i nie jestem w stanie mu nic zarzucić, ogromna wiedza i kompetencje, później leczyłam się u niego również prywatnie i nie widzę różnicy czy na NFZ czy prywatnie, Pan Doktor zawsze podchodzi do pacjenta z mega profesjonalizmem i opanowaniem, wszystko dokładnie tłumaczy, pomaga i wspiera.

Jestem bardzo zaskoczony bo inaczej pan doktor zachowuje się prywatnie a inaczej w szpitalu jak by nigdy ze mną się nie widział a co do diagnozy to nie pomógł mi a wręcz zaszkodził uszkadzają mi inny narząd który był zdrowy porostu nie wyznał się . Nie polecam tego lekarza to jest jak w totolotku jak trafi to pomoże jak nie trafi to zaszkodzi.

Prawdziwy fachowiec,że nie wspomnę o personelu na oddziale.Tak znajacych się na swojej robocie ludzi dawno nie spotkałem

Bardzo dobry lekarz,miły dla pacjenta,odpowiada bardzo wyczerpująco na każde pytanie,pociesza w trudnych chwilach -najlepszy lekarz jakiego znam gorąco polecam na 100% Wdzięczna Gosia z Lubina

Pan doktor Marek jest bardzo dobrym lekarzem umie porozmawiać z pacjentem oraz wytumaczy co jest i jak brac leki . Zawsze mozna na Pana dok. liczyć.

Wspaniały człowiek, godny zaufania lekarz.Bardzo dobry specjalista.Opanowany,zawsze bardzo spokojnie ,cierpliwie wszystko wytłumaczy jak trzeba.Polecam wszystkim,oby więcej takich lekarzy.Elżbieta

Bardzo rzetelny i dobry fachowiec, miły uprzejmy nawet przy tak mało intymnych badaniach potrafi wprowadzić mało krępującą atmosferę...polecam

Najlepszy jakiego znam. Miły spokojny a zarazem konkretny fachowiec

Najlepszy jakiego znam. Miły spokojny a zarazem konkretny fachowiec

Profesjonalista, od razu postawił diagnozę. Odwiedziłam wielu lekarzy i dopiero pan Marek mi pomógł! Poza tym jest bardzo miły, opanowany i godny zaufania. Polecam tego lekarza!