lekarz Marek Sikora

Świetny chirurg i profesjonalne podejście do pacjenta. Mój zabieg czy operacją to podobno prosta sprawa ale jestem mu wdzięczny za wszystko. Personel cały chirurgii ogólnej szpitala w Otwocku przy ul. Stefana Batorego fantastyczny. No i jako pacjent też trzeba być dla nich człowiekiem i wszystko gra. Jeszcze raz dziękuję.

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora kilka lat temu, rozpoznanie choroby i właściwa diagnoza uratowała mi życie. Oby więcej takich lekarzy.

Kompetentny lekarz, profesjonalista w każdym calu. Polecam

Kompetentny lekarz, profesjonalista w każdym calu. Polecam

Konkretna porada.Wyjaśnił I rozwiał moje wszystkie watpliwości.Polecam innym pacjentom.

Doktor Sikora od razurozpoznałmoją crob, której nie mogli zdiagnozować inni przezok. 9 lat... Operował mnie, wszelkie badania przed operacją miałam wykonane w szpitalu.. Polecam:)

Prawdziwy profesjonalista lubiący swój zawód. Naprawde godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy