dr Marek Sinnicki

2,4
2,4

Beznadziejny lekarz. Wydał mój wynik z cytologii innej pacjentce, gdy zapytałam się czy mogę zrobić badania hormonalne zaczął mnie obrażać, aż kipiał ze złości. Czułam się strasznie podczas tej wizyty. Nigdy więcej tam nie pójdę. Odradzam bo to nie jest lekarz z którym można porozmawiać, nic nie tłumaczy tylko odbębni wizytę i nara.

lekarz jest bardzo kompetenty lecz robi tylko tyle co pozwala mu nfz niewiele daje od siebie lecz duży plus z badaniami nigdzie nie trzeba chodzić wszystkie badania robione są na miejscu

Nieuprzejmy,chamski i do tego zlekcewazył odczyt mej cytologii,a rak się rozwijał,na szczęscie znalazłam fachowca który mnie uratował...z dala od tego konowała!!!!!!!!!!!!!!

jestem zadowolona cala ciaze przeprowadzil prawidlowo jesli zdazylo mi sie przyjsc poza umowiona wizyte zawsze moglam wejsc bez problemu zawsze odpowiadal na moje pytana wiec polecilam go znajomym i kolezanki rowniez sa zadowolone

Nie polecam nikomu tego lekarza.Prz wizycie na NFZ nie słucha wogóle pacjentek, do tego obraża innych lekarzy, a pielęgniarka od razu na dzień dobry pyta o ubezpieczenie.Do tego nawet nie stara się być delikatny, a nawet potrafi krzyczeć na pacjentki...brrr...nigdy więcej :(