dr n. med. Marek Sitkiewicz

2,7

Ja powiem tylko i wyłącznie dobrze,bo uratował mnie i moje dziecko.

Ja powiem tylko i wyłącznie dobrze,bo uratował mnie i moje dziecko.

Myślę, że weterynarz jest delikatniejszy przy badaniu bydła niż ten lekarz badając kobiety. Bardzo wyniosły,żadnej kobiecie NIE POLECAM!!!

Trafiłam do tego lekarza z polecenia i żałuję bardzo!!!! Ceny w prywatnym gabinecie masakryczne! Koszt 150-200zł za wizytę z USG. Na zadawane dodatkowe pytania dot. bólu brzucha w ciąży brak odpowiedzi. Nieprzyjemny w badaniu - sprawia ogromny ból. Po kilku wizytach u tego lekarza wiem już zdecydowanie, że nastawiony jest jedynie na KASĘ!!!!

badanie wykonane przez dr sitkiewicza podczas wizyty lekarskiej na oczach wielu lekarzy bez zachowania jakiejkolwiek intymności jest przez wiele koleżanek wspominane jako traumatyczne przeżycie. pamiętajcie dziewczyny, że zawsze możecie odmówić badania będąc w knurowskim szpialu pacjentką oddziału ginekologiczno-połozniczego. nie bójcie się mówić o swoich oczekiwaniach i trudnościach. osobiście powiem mu że jego badanie niczego nowego nie wniesie do mojego leczenia. jestem pacjentką i mam swoje prawa!! a jak Wasze wspomnienia jego badania?

Byłam badana przez tego lekarza po przyjęciu do szpitala. Był niemiły i bardzo wyniosły, badanie wyjątkowo bolesne i nieprzyjemne.

Pan doktor badał mnie w szpitalu aż 3 razy. Po każdym badaniu zwijałam się z bólu, mogę powiedzieć nawet że bada jak rzeźnik. Jeśli chodzi o leczenie, to jako jedyny był za tym, by poczekać kilka dni z usuwaniem mojego martwego płodu (miałam nadzieję że płód jeszcze się rozwinie). Reszta lekarzy zalecała usunięcie. Płód się nie rozwinął i miałam poronienie, ale przynajmniej miałam pewność, że tak musiało być.

Być może jako prywatny lekarz jest super, ale dla pacjentów z NFZ-tu nie polecam. Lekarz który myśli, że zjadł wszystkie rozumy i jest królem. Bardzo niemiły, sposób badania bolesny.

widzę, że dobre zdanie o tym lekarzu mają pacjentki leczące się prywatnie. Ja miałam okazję mieć wizytę w szpitalu. Pan doktor wywarł na mnie złe wrażenie. Był niedelikatny przy badaniu, lekceważąco ze mną rozmawiał. Ja nie polecam.

Zawsze uważałam ,że jak do ginekologa --- to tylko do kobiety. BOŻE! TYLKO NIE TO. Byłam pierwszy raz w życiu w gabinecie u dr Sitkiewicza. Jeżeli już chodzić to tylko do niego .POLECAM.

Chętnie zawsze polecam tego lekarza, szczególnie kobietom z problemami i kobietom w trakcie ciąży. Pan doktor poświęca dużo czasu podczas wyzyty swoim pacjentkom, odpowiada na każde pytanie, kieruje na wszelkie badania, jest bardzo dokładny. Trafiłam do niego z polecenia, pomógł wielu kobietom z poważnymi dolegliwościami które wymagały operacji. Przeczytana powyzej negatywna opinia jest przyznam pierwsza, która poznałam na temat lego lekarza.