Marek Skorupski

Okulista

Pan Doktor doprowadził mi oko do pełnej sprawności. Miałam poważny problem z rogówką. Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Cudowny lekarz i człowiek. Jestem mu bardzo wdzięczna. Pełny profesionalizm. Polecam!

Coż, lekarz bardzo miły,ale nie ma w tym nic dziwnego, przecież to jego interes. Dr Skorupski sprawdza się bardzo w roli optometrysty! Znaczy świetnie dobiera soczewki i okulary, można sobie pogawędzić o polityce czy takich tam. Ale jak poszłam z chorym okiem, to niestety nawet się gubił w podstawach,poszłam tam z większą więdzą od niego, strasznie to było smutne, no i musiałam szukać kogoś innego. Więc jak ktoś potrzebuje soczewek to ok, ale jak jest problem to zdecydowanie odradzam, bo pan nie do końca umie się przyznać do niewiedzy i tylko pływa w morzu nic nieznaczących słów, a pomocy trzeba szukać gdzie indziej

Pierwszy raz poszłam do P. Skorupskiego po raz pierwszy ponad 12 lat temu gdy miałam dość ciężkich okularów i pomyślałam o soczewkach. Byłam trochę przerażona, trudno mi było wyobrazić sobie że można wkładać sobie coś do oka :)Ale od tamtej pory jestem regularną klientką (ul. Szewska i Św. Marcin), od pierwszej wizyty nie zdażył mi się właściwie żaden minus, zarówno lekarze jak i sprzedajace panie są w pełni kompetetni, zawsze mile i cierpliwie odpowiadają na pytania. Ponadto cenię sobie różnego rodzaju promocje

Bardzo kompetentny, uprzejmyale konkretny

Bardzo kompetentny, uprzejmyale konkretny

Znajomi polecili mi p.Marka Skorupskiego, gdy chciałam z okularów przejść na szkła kontaktowe. Za wizytę zapłaciłam 100 zł, wykonano mi szereg badań wzroku, nauczono zakładać szkła i otrzymałam fachowo dobrane szkła kontaktowe, które starczają na miesiąc + płyn i pudełeczko do szkieł. W tej cenie jest wizyta kontolna po ok. dwóch tygodniach. Lekarz przyjmuje w trzech salonach, ja wybrałam ten przy ul. Szewskiej. Bardzo miła obsługa.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2