lekarz Marek Skrzypulec

Internista, Reumatolog

Lekarz niekompetentny, nie chce zlecić badań, niefachowe podejście do pacjentów, nigdy więcej nie zawitam do tego pana a innych ostrzegam bo nie warto tracić czasu

Świetny lekarz, dobrze traktuje pacjentów, ma zdrowe i zdystansowane podejscie do wszystkiego, do chorob rownież, jest kontaktowy i uprzejmy.

Lekarz nie zleca podstawowych badan laboratoryjnych przed rozpoczeciem leczenia ,oszczedza!! Czyzby Pan doktor mial rentgen w oczach i patent na nieomylnośc? Nie polecam.

Mily i konkretny lekarz!! Trafna diagnoza!! i dobre leczenie!!

Mily i konkretny lekarz!! Trafna diagnoza!! i dobre leczenie!!

Lekarz nie zlecił podstawowych badań w obawie o "mój portfel", tym samym narażając mnie na komplikacje zdrowotne. Zalecił same generyki do stosowania niewiadomego pochodzenia. Nigdy Więcej!!

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy, konkretny. Ogromne zrozumienie dla pacjenta. Przepisał mi kiedyś bardzo dobry antybiotyk. Zapłaciłem za niego... 2,50.