1,7
1,6
1,4

Dla mnie jako pacjentki jest lekarzem bardzo miłym i pogodnie usposobionym. Zna moją chorobę od " podszewki ". Zawsze kieruje mnie na odpowiednie badania. Zawsze skory do rozmowy, a ile może poświęcić na nią czasu zależy od liczby pacjentów w poczekalni. Dużo zależy też od pacjenta, nie tylko od lekarza.

Dla mnie jako pacjentki jest lekarzem bardzo miłym i pogodnie usposobionym.
Zna moją chorobę od " podszewki ". Zawsze kieruje mnie na odpowiednie badania.
w poczekalni. Dużo zależy też od pacjenta, nie tylko od lekarza.

Niech Pan doktor zmieni zawód, ponieważ kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi a już nie do takiej żeby ich leczyć. U tego Pana byłam raz w życiu, moja wizyta trwała 1 minutę (może nawet Nie!) Nie Polecam !

U tego Pana byłam raz w życiu, moja wizyta trwała 1 minutę (może nawet Nie!)
Nie Polecam !

Stanowcze NIE dla tego osobnika. Ludzie nie chodźcie do tego konowała. On się nie zna na leczeniu, o skierowaniu na dodatkowe badania to można zapomnieć. Zachowuje się jakby miał za to zapłacić z własnej pensji. To jest najgorszy konował w Olsztynku.

Wizyta u niego to męka.Zero podejscia do pacjenta.Uprzejmy i miły tylko i wyłącznie w swoim prywatnym gabinecie.Nie polecam.

Brak kompetencji. Wiedza medyczna już raczej nie aktualna. Pacjentów z bólem ucha czy z przeziębieniem leczy tymi samymi lekami. Stanowczo nie polecam. Preferuje leki firm farmaceutycznych od których ma profity. Przepisałem sie do innego.

Pan doktor rzeczywiście nie chce wypisywać skierowań na dodatkowe badania, zachowuje się tak jakby za te badania musiałby sam zapłacić. Nie zna się na leczeniu. Nie polecam yego doktora.

niestety podzielam opinie innych pacjentów.Temu Panu już dziękujemy. nie ma czasu dla pacjentów, których składkami zarządza. W małych miejscowościach ludzie boją się narazić panu doktorowi.Wiedza medyczna dawno nie aktualna.

Zdecydowanie odradzam. Przerost ambicji nad treścią. Pan Doktor zamiast poświęcać czas pacjentom, zajmuje się wieloma innymi niepotrzebnymi sprawami.Poza tym niemiły, gburowaty,konfliktowy, no i dodam, że jego diagnozy często pozostawiają wiele dożyczenia.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza nikomu. Nie potrafi dobrze zdiagnozować choroby, nie chce przepisywać skierowań, itd., itp.