lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Jakiś czas temu potrzebowałam porady Ze strony chirurga ręki. Za namowa koleżanki umówiłam się na wizytę do Pana Doktora. I muszę przyznać, ze nie żałuję tej decyzji. Lekarz bardzo kompleksowa zajął się moim problemem. Nie bałam się o nic zapytać. I uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Szczerze polecam. Lekarz z bardzo dużą wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta.

Fajny lekarz i bardzo kontaktowy. Nie kręci, nie miesza tylko mówi jak jest w rzeczywistości. polecam Mateusz

Pan Doktor spełnił moje oczekiwania w 100 procentach. Po wizycie u doktora zmieniłem trochę zdanie na temat naszej Służby Zdrowia. Podejście do pacjenta doskonałe, Lekarz bardzo kontaktowy i po prostu normalny co teraz nie często się zdarza. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie długość trwania wizyty bo nie często się spotyka żeby lekarz miał czas żeby wysłuchać pacjenta bez ponaglania go. Doktor okazał bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu i chociaż to dopiero początek leczenia to wiem, ze mogę zaufać temu lekarzowi. Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Pn doktor operował mnie,po uszkodzonej przy wcześniejszej operacji przez innego lekarza w innym mieście. Wykonał bardzo dobrze przeszczep ścięgien. Pan doktor jest bardzo komunikatywny, sympatyczny i kompetentny. Nie obiecuje tego co jest niemożliwe do wykonania. Odzyskałem w znacznym stopniu ruchy palców, po operacji nie było powikłań i bardzo szybko nastąpiło zagojenie pooperacyjne. Dziękuję Panie doktorze.

To wspaniały lekarz i człowiek.Korzystaliśmy z wizyt zarówno prywatnych jak i publicznych.Dzięki profesjonalnemu zoperowaniu ręki mógł mąż wrócić do pracy i może cieszyć się życiem.Złamanie było skomplikowane, był uszkodzony staw łokciowy.Miejscowy szpital nie podjął się operacji dlatego szukałam dobrego fachowca.Poleciła mi go osoba ze Służby Zdrowia i jestem jej ogromnie wdzięczna.Panie doktrze, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49