lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!

Zaangażowany lekarz, z ogromną wiedzą, dociekliwy i bardzo dokładny podczas badania, a także skrupulatnie przeprowadzający wywiad. Pomógł mi dwukrotnie, przy kontuzji rzepki, oraz bólach odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Polecam. Rzadko spotykane zaangażowanie !

Polecam. Rzadko spotykane zaangażowanie !

Jakiś czas temu potrzebowałam porady Ze strony chirurga ręki. Za namowa koleżanki umówiłam się na wizytę do Pana Doktora. I muszę przyznać, ze nie żałuję tej decyzji. Lekarz bardzo kompleksowa zajął się moim problemem. Nie bałam się o nic zapytać. I uzyskałam odpowiedź na wszystkie moje pytania. Szczerze polecam. Lekarz z bardzo dużą wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta.

Fajny lekarz i bardzo kontaktowy. Nie kręci, nie miesza tylko mówi jak jest w rzeczywistości. polecam Mateusz

Pan Doktor spełnił moje oczekiwania w 100 procentach. Po wizycie u doktora zmieniłem trochę zdanie na temat naszej Służby Zdrowia. Podejście do pacjenta doskonałe, Lekarz bardzo kontaktowy i po prostu normalny co teraz nie często się zdarza. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie długość trwania wizyty bo nie często się spotyka żeby lekarz miał czas żeby wysłuchać pacjenta bez ponaglania go. Doktor okazał bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu i chociaż to dopiero początek leczenia to wiem, ze mogę zaufać temu lekarzowi. Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Pn doktor operował mnie,po uszkodzonej przy wcześniejszej operacji przez innego lekarza w innym mieście. Wykonał bardzo dobrze przeszczep ścięgien. Pan doktor jest bardzo komunikatywny, sympatyczny i kompetentny. Nie obiecuje tego co jest niemożliwe do wykonania. Odzyskałem w znacznym stopniu ruchy palców, po operacji nie było powikłań i bardzo szybko nastąpiło zagojenie pooperacyjne. Dziękuję Panie doktorze.

To wspaniały lekarz i człowiek.Korzystaliśmy z wizyt zarówno prywatnych jak i publicznych.Dzięki profesjonalnemu zoperowaniu ręki mógł mąż wrócić do pracy i może cieszyć się życiem.Złamanie było skomplikowane, był uszkodzony staw łokciowy.Miejscowy szpital nie podjął się operacji dlatego szukałam dobrego fachowca.Poleciła mi go osoba ze Służby Zdrowia i jestem jej ogromnie wdzięczna.Panie doktrze, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

Dr. M. Stawniak operował mi rękę, przeszczepiał ścięgna. Bardzo kontaktowy i uprzejmy gość. Wyjaśnił czego się spodziewać po zabiegu i nic nie przesadził. Można mieć do pana doktora pełne zaufanie. Bardzo dziękuję za poprawę ruchów ręki. Andrzej B.

Pierwszy raz trafiłem na takiego fajnego lekarza. Mily,uprzejmy z poczuciem humoru. Doktor wydał mi sie bardzo dokładny i kompetentny. Bez obaw zgodze sie na leczenie jakie zaproponuje,bo widac,źe wie co mówi i zna się na tym. Super lekarz:)

Pan Doktor, to wspaniały lekarz. Trafiłam do niego po około roku od kiedy dowiedziałam się o moim problemie. Byłam już zmęczona szukaniem specjalisty, który podejmie się usprawnienia mojej ręki, na jednej z wizyt chirurg naczyniowy polecił mi abym udała się na wizytę do Pana Doktora Stawniaka, tak też zrobiłam czekałam na wizytę dość długo ale było warto. Już na pierwszej wizycie wiedziałam ,że trafiłam pod właściwy adres. Pan Doktor przeprowadził ze mną dokładny wywiad zlecił wykonanie RTG od razu po wykonaniu badania postawił trafną diagnozę. Przedstawił wszystkie możliwości leczenia. Do niczego mnie nie namawiał doskonale zapoznał mnie z możliwymi powikłaniami. Teraz jestem, już 3 miesiące po operacji, którą pan Doktor wykonał i jestem bardzo zadowolona z efektów. Efekt super ręka sprawna prawie w 100% co jest dla mnie bardzo ważne bo zapomniałam dodać,że gram na gitarze, i dzięki Panu Doktorowi mogę to robić nadal. Wszystkim polecam Pana Doktora. Bardzo Dziękuję za opiekę i czas poświęcony na mój przypadek.