dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz godny polecenia fachowiec taki lekarz to skarb ogólnie cały oddział jest wspaniały opieka super

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie w kontaktach z "służbą zdrowia") Pan dr Marek Stempień jest najlepszym chirurgiem - onkologiem nie tylko w Łodzi, ale w kraju. Jest ordynatorem szpitalnego oddziału chirurgii onkologicznej, w którym - Jego staraniem - dla wygody chorych utworzony został pododdział chemioterapii. Zorganizował zespół lekarsko - pielęgniarski, który ze swoją fachowością i chęcią niesienia pomocy choremu jest niezwykły. Dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK. Rewelacyjny stosunek do pacjenta, dokonały diagnosta. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza. Duuużo zdrowia Panie Doktorze

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

Jestem pacjetką dr. Marka Stępnia to jest wspaniały człowiek i lekarz . Choremu oddaje siebie .Mało jest takich ludzi goraco go pozdrawiam życząc wiele lat w zdrowiu.

BYŁAM PACJENTKA DOKTORA. MOGĄ MNIE WOZIĆ PO WSZYSTKICH ODPUSTACH I BĘDĘ CHWALIĆ TEGO LEKARZA I JEGO ZESPÓŁ.GRATULUJE I DZIĘKUJE

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Łódź"?

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Łódź