dr n. med. Marek Sternalski

Psychiatra

Czy Pan doktor dalej przyjmuje? Niestety pod podanym numerem kontaktowym otrzymałam informację, że nie takiego doktora w placówce? Proszę o aktualny numer i adres pod którym przyjmuje Pan doktor Sternalski. Dziękuję

Znam doktora Marka od jakiegoś czasu, konkretnie od pięćdziesięciu lat. Dużo wokół nas się zmieniło, nastał nowy świat, ale doktor Marek zdaje się stać w miejscu. Ani wiek świata, ani jego własny zdają się nie sprawiać na nim wrażenia. W moich oczach jest to człowiek, który się nie zmienia. Jaki był pięćdziesiąt lat temu – gdy zgłosiłem się jako pacjent z chorobą dwubiegunową – takim zdaje się pozostawać do dziś. Nie znam prywatnego wizerunku doktora, ale ten, na zewnątrz, wobec bliźnich szukających u niego pomocy, rzeczywiście zdaje się pozostawać bez zmian. Życzyć każdemu takiego opiekuna w biedzie, jaką niewątpliwie jest choroba. Mimo że mieszkam od lat poza krajem, doktor pomaga mi do dziś. W moich oczach jest to Wielki Człowiek. Żyj nam, doktorze, jak najdłużej! I bądź pewny, że jest nas bardzo wielu, którzy nie tylko są Ci wdzięczni, ale po prostu Cię kochają.

P doktor Marek Sternalski to bardzo dobry lekarz godny polecenia zawsze ma czas a przedwszystkimnigdy nie zostawi zadnego pacietaczłowiek o wielkim sercu nie ma teraz juz takich ludzi wszyscy lekarze powinni wzorowac sie na doktorze Sternalski

Polecam! w każdej sytuacji polecam! Ten człowiek ma pasję bycia z ludźmi pomagania im w trudnościach: z łagodnego dystansu, wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz

Polecam! w każdej sytuacji polecam!
Ten człowiek ma pasję bycia z ludźmi
pomagania im w trudnościach:
z łagodnego dystansu, wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz

Wybitny specjalista. Po nieskutecznych wizytach u innych "specjalistów" on szybko rozwiązał problem.

Doktor godny polecenia. Bardzo pomógł mi w mojej chorobie. Wcześniej byłam u kilu lekarzy tej specjalizacji i niestety żaden nie pomógł mi tak jak Pan doktor Sternalski

Zdecydowanie polecam, to człowiek dusza, pełen ematii i bardzo kompetentny, uprzejmy, tłumaczy, wyjaśnia i pomimo, że na poczekalni az ciemno od dużej liczy ludzi, ma czas dla każdego.

Bardzo proszę o informację, gdzie przyjmuje teraz dr. Sternalski i jeśli to możliwe proszę o nr tel. do Niego. Dziękuję.

Panie Doktorze Marku,ile to juz lat,ile pan ze mna wytrzymal,zawsze pelen wiary,ze w koncu mi sie uda,troche to trwalo ale wyzdrowialam,czasami bylo roznie,wrecz tragicznie,przetrzymalismy wszystko,teraz ja pomagam innym,traktuje pana jako Przyjaciela zagubionych dusz,barbara rosiek

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Widać zaangażowanie. Koszt wizyty na uczciwym poziomie. Zdecydowania polecam.