dr n. med. Marek Swoboda

3,9

Kasia

17.10.2015

jeśli ktoś kiedyś przeżył traumę w gabinecie stomatologicznym i paraliżuje go potworny strach, to z czystym sumieniem polecam pana dr Swobodę. Profesjonalista w każdym calu, przeuroczy człowiek, który każde "strachajło" zmieni w bohatera. Leczy bezboleśnie, kompleksowo, to odpowiednia osoba, w odpowiednim miejscu. polecam:)

waldek

29.09.2015

10 lat chodziłem i było wszystko fajnie aż do momentu gdy odwiedziłem innego stomatologa i okazało się że mam zaawansowaną paradontozę a pan stomatolog Swoboda nie widział jej i teraz jestem u pana dr,Bigas który mi leczy paradontozę systemem vector i kasy juz wydałem dużo tak więc niech pan Swoboda leczy lepiej zęby koniom

15.02.2014

Wspaniały człowiek. Podejście pierwsza klasa i Pana doktora i Pań które mu towarzyszą. Od razu się zorientował, że jestem przerażona i ciepłym głosem rozpoczął rozmowę. Byłam z okropnym bólem 8-ki i raptem w pół godziny wszystko się udało. Bez czekania na chirurga. Nic nie bolało ...

Byłam z okropnym bólem 8-ki i raptem w pół godziny wszystko się udało.
Bez czekania na chirurga. Nic nie bolało Pan doktor zadbał o dobre znieczulenie.
Jeszcze nigdy żaden lekarz mnie tak dobrze i miło nie potraktował.
Polecam z czystym sumieniem.
Od dziś Pan doktor będzie moim jednym stomatologiem.

12.04.2013

dr Marek Swoboda jest najlepszym stomatologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Szczególnie polecam leczenie kanałowe! Jest całkowicie bezbolesne! a poczucie humoru Pana doktora sprawia, ze z gabinetu wychodzi się z usmiechem na twarzy

23.01.2013

Polecam Pana Doktora,Chodzę do niego już ładnych kilka lat.Pan Dr.Marek jest miły, sympatyczny i profesjonalistą w swojej dziedzinie, a atmosfera w gabinecie sprawia ze leczenie zębów jest bezstresowe.Bardzo dobre podejście do dzieci. Poleciłem go swoim znajomym którzy są bardzo zadowoleni z leczenia. W sytuacjach awaryjnych można liczyć na natychmiastowe przyjecie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zabrze"?

Ryszard Pelc

Chirurg stomatolog
Gabinet Stomatologiczny
3 Maja 33 lok. 1

korn-med
św.urbana 8
Zabrze

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
MA-DENT
Kochanowskiego 29