lekarz Marek Sztromajer

2,1
2,1
2,2

To był bardzo dobry, kompetentny, uprzejmy z podejściem do pacjenta lekarz. Niech spoczywa w pokoju.

To był bardzo dobry, kompetentny, uprzejmy z podejściem do pacjenta lekarz.
Niech spoczywa w pokoju.

Przykro mi czytac tyle negatywnych opinji o Tobie Marku. W tej specjalnosci medycznej Jak malo w ktorej trzeba byc taktownym i wyrozumialym czlowiekiem. Kobiecie nie latwo jest przejsc przez badanie ginekologiczne nawet wtedy gdy ginekologiem jest kobieta. Czas pewnie na odpoczynek i zasluzony relaks. Pozdrawiam. Boguslawa Lewicka

Pozdrawiam.
Boguslawa Lewicka

Stanowczo odradzam! Zgłosiłam sie z prośba założenia karty ciąży i prośbą i podstawowe badania krwi w 1 trymestrze ciąży. Lekarz odmówił używając argumentu ze on za to płaci. WIZYTA BYŁA W RAMACH NFZ !! Oczywiście posiadam ważne ubezpieczenie społeczne. Kazał udać mi sie do lekarza prywatnego u którego wykonywałam pierwsze usg. Pierwsza wizyta musiała być prywatna,ponieważ najbliższy wolny termin na NFZ był za 2 miesiące. Nie rozumiem jak lekarz pracujący na NFZ może odmówić podstawowych badać kobiecie w ciąży twierdząc,ze to on ponosi koszty. Wyszłam rozstrzęsiona i zapłakana szczerze nie polecam żadnej kobiecie aby spotkała tego lekarza na swojej drodze w tak wyjątkowym czasie jakim jest spodziewanie sie dziecka.

GDYBYM MOGŁA WYSTAWIŁABYM 0 GWIAZDEK! Moja przyjaciółka chciała się leczyć w gabinecie pana sztromajera (nie bez powodu z małej litery), a wychodzi stamtąd z traumą! Jakim prawem lekarz, ginekolog, może obrażać kobiety, swoich pacjentów?! Cytując słowa lekarza: "może to nie leki, a podły charakter", które to słowa były komentarzem do częstych zmian nastrojów po zażyciu leków hormonalnych. Lekarz, anty-ginekolog, który chyba nie zna konsekwencji ich zażywania. Oczywiście takich komentarzy było więcej. Ale nie tylko komentarze są powodem tak niskiej oceny, również zachowania, lekceważenie problemów, badania bez delikatności oraz inne sytuacje. ...

GDYBYM MOGŁA WYSTAWIŁABYM 0 GWIAZDEK!
Choć nigdy nie byłam (i nie żałuje, bo też nigdy nie będę!), to zapłakana kobieta po wyjściu z gabinetu od razu daje informacje, jaki ten lekarz jest.

Okropny człowiek. Nigdy więcej. Zero kompetencji. Zero podejścia do pacjentek. Cham prostak i idiota do tego ślepy nie widzi 7 tygodniowej ciazy która potwierdził inny lekarz tego samego dnia.

Fachowy człowiek o jowialnym poczuciu humoru które nie każdemu musi pasować i jak widać po opiniach tutaj - niestety nie każdemu pasuje. Mi pasuje i widzę Pana jako bardzo ciepłą i życzliwą osobę, wzbudza we mnie zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Ja też nic dobrego o nim powiedzieć nie mogę, jedyny plus, że nie ma kolejek. Zdecydowałam sie prowadzić u niego ciążę, jestem teraz w siódmym miesiącu a od ponad miesiąca nie dał mi skierowania na żadne badanie, nawet te podstawowe. Skierowania na badania na obecność hiv też mi nie dał, bo jak to on powiedział, ,,nie wyglądam na taką co mogłaby się zarazić''. Sama upomniałam się o badania a Pan Doktor stwierdził, że teraz nie trzeba ich wykonywać. Dodam, że cytologii od początku ciąży też nie miał czasu mi zrobić. Im mniej badań wykona pacjentce tym więcej zostaje u niego w kieszeni. Dziś zmieniłam już lekarza prowadzącego. Odradzam z całego serca.

GODNY POLECENIA LEKARZ. OCENIAM GO PO 15 LATACH BYCIA JEGO PACJENTKĄ A NIE PO JEDNEJ CZY DWÓCH WIZYTACH. ON NIE SŁODZI I SIĘ NIE PRZYMILA, ON PO PROSTU ROBI TO CO LEKARZ POWINIEN.... BADA I LECZY, PROWADZI CIĄŻE. NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM NA JEGO OPINII MEDYCZNEJ. CIĄŻĘ PROWADZIŁ WZOROWO, DBAJĄC O WSZYSTKO..... NAWET MOJĄ WAGĘ:)

Dość kompetentny, konkretny w działaniu, wyjaśnił co robić a czego nie robić w przypadku infekcji grzybiczej. Facet wykonuje swoją pracę i tyle, nie musi skakać nade mną czy mnie pocieszać. Plusem jest to że nie trzeba czekać w kolejkach, także w razie "nagłych przypadków" gdy potrzebna szybka interwencja to dość pomocne.

Prosty cham, ,kretyn, ignorant, żałosny ,agresywny niekompetentny,pseudolekarz,pseudoginekolog , beznadziejny !!! ODRADZAM !!!