lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Świetny lekarz, szybko poznał sie na mojej chorobie i dobrze wyleczył. Leczy takze mojego męża dzieci i wnuki. Polecam . Anna

Uratował lub przedłużył życie mojemu ojcu ,który z chorobą nowotworową został zdyskwalifikowany do operacji , a doktor Teneta skierował go do innego torakochirurga. Ojciec jest juz 4 lata po operacji i funkcjonuje dość dobrze. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, wiedza i wysoka kultura osobista. Polecam.

Bardzo mi pomógł rozpoznał przyczynę moich dolegliwości i wyleczył mnie. Wcześniej odwiedziłem wielu lekarzy , ale nikt nie rozpoznał choroby ,a i źle leczyli. Polecam go.

Bardzo dobry lekarz, pierwszy, który zbadał mnie bardzo dokładnie, porobił badania i przyczynowo leczył i wyleczył z bardzo dobrym efektem. Chodziłam do niego i chodzę do poradni alergologicznej w Krośnie na fundusz. Wcześniej z moimi problemami alergologicznymi odwiedzałam wielu lekarzy. Byłam zbywana i leczono objawy , ale nieskutecznie. Polecam.

Polecam! kompetentny,rzeczowy i uprzejmy lekarz.

Polecam! kompetentny,rzeczowy i uprzejmy lekarz.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Krosno"?

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a

Korczyńska 1
ulica Krakowska 187
38-400 Krosno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie"
Podkarpacka 5A

ulica Piłsudskiego 51