lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

Świetny lekarz, szybko poznał sie na mojej chorobie i dobrze wyleczył. Leczy takze mojego męża dzieci i wnuki. Polecam . Anna

Uratował lub przedłużył życie mojemu ojcu ,który z chorobą nowotworową został zdyskwalifikowany do operacji , a doktor Teneta skierował go do innego torakochirurga. Ojciec jest juz 4 lata po operacji i funkcjonuje dość dobrze. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, wiedza i wysoka kultura osobista. Polecam.

Bardzo mi pomógł rozpoznał przyczynę moich dolegliwości i wyleczył mnie. Wcześniej odwiedziłem wielu lekarzy , ale nikt nie rozpoznał choroby ,a i źle leczyli. Polecam go.

Bardzo dobry lekarz, pierwszy, który zbadał mnie bardzo dokładnie, porobił badania i przyczynowo leczył i wyleczył z bardzo dobrym efektem. Chodziłam do niego i chodzę do poradni alergologicznej w Krośnie na fundusz. Wcześniej z moimi problemami alergologicznymi odwiedzałam wielu lekarzy. Byłam zbywana i leczono objawy , ale nieskutecznie. Polecam.

Polecam! kompetentny,rzeczowy i uprzejmy lekarz.

Polecam! kompetentny,rzeczowy i uprzejmy lekarz.

Mój syn męczył się z kaszlem ponad pół roku,jedna wizyta i kaszel minął,okazało się że syn ma astmę,i teraz jest leczony.

Najmocniej przepraszam,jeśli kogoś tym obrażę,ale nie rozumiem skąd tu się wzięło tyle dobrych opinii,o tym lekarzu.Miałam "przyjemność" dziś być na rozmowie z tymże lekarzem i uwierzcie mi mniej bolałoby pocięcie się żyletką.Zgoda jest dokładny,już na pierwszej wizycie poznaje się go jako precyzyjnego,surowego człowieka,ale nikomu go nie polecam,chyba,że ktoś potrafi się bronić i jest przebojowy i potrafi nagadać takiemu kutafonowi.Naprawdę ludzie,są inni specjaliści w tej dziedzinie,nawet w Jaśle,ale tego pana nie polecam,sami się przekonacie jakim jest nieodpowiednim lekarzem,ale życzę Wam,żebyście się nie przekonali na własnej skórze.Skubany,sam sobie pisze te oceny.Wiecie co? Idę upiec placek i mam tego chama i prostaka daleko gdzieś !!!!!!!!

Szybka diagnoza i konkretne leczenie , jestem zdrowa, dziekuję Panie Doktorze.

Szybka diagnoza i konkretne leczenie , jestem zdrowa, dziekuję Panie Doktorze.

Rozpoznał i wyleczył moją chorobę- szybko i skutecznie. Jestem zdrowa teraz mam tylko kontrolę raz na 2-3 miesiące. Dojeżdżam do doktora do szpitala z Ustrzyk Dolnych -naprawdę warto. Polecam. Wdzięczna pacjentka.