mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Śmiało polecam Pana Marka.To świetny rehabilitant z profesjonalnym podejściem do pacjenta a poza tym przemiły człowiek z dużym poczuciem humoru. Ola

Profesjonalizm i doświadczenie. Uczęszczaliśmy od 3 m.ż. do ukończenia 1 roku. Widoczne postępy w rehabilitacji. Gabinet b.dobrze wyposażony. Polecamy wszystkim.

Pan Marek to najlepszy rehabilitant pod słońcem. Moja córka leżała wygięta w literę C z główką w lewo. Po nieudanej rehabilitacji w Dabrowie uzyskałam kontakt do Pana Marka.To istny cudotworca. W tej chwili moja Zuzia raczkuje a nawet stoi i zaczyna stawiać samodzielne kroki przy pchaczu. Pan Marek ma wyśmienity kontakt z dziećmi oraz indywidualne podejście do każdego z nich. Razem z mężem polecamy Pana Marka wszystkim rodzicom gorąco!!!

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka. Nie dość że jest świetnym rehabilitantem,który doskonale wie co robi, jest zarówno wspaniałym wyrozumiałym człowiekiem z dużym poczuciem humoru a pomaganie ludziom to jego cecha wrodzona. Pan Marek to Pan Marek! 🙂 Dziękuję. Paulina

Serdecznie dziękuję Panu Markowi za wspaniałą rehabilitację,która przynosi efekt i pozwala funkcjonować;wszystkim tym,którzy potrzebują pomocy polecam.Wdzięczna pacjentka Jolanta

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Sosnowiec"?

Tomasz Łosień

41-600 Świętochłowice
Szpital w Pułtusku
Teofila Kwiatkowskiego 19
06-102 Pułtusk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy