mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Serdecznie dziękuję Panu Markowi za wspaniałą rehabilitację,która przynosi efekt i pozwala funkcjonować;wszystkim tym,którzy potrzebują pomocy polecam.Wdzięczna pacjentka Jolanta

Rehabilitację u Pana Marka ze względu na duże problemy z kręgosłupem przechodziłam jako dziecko, nastolatka i aktualnie. Świetny specjalista i człowiek. Z czystym sumieniem polecam każdemu z ciężkimi problemami, dzięki Niemu możliwe jest normalne funkcjonowanie każdego dnia.

Polecam! Na rehabilitację poszliśmy z rocznym dzieckiem z obniżonym napięciem: nie raczkowało, nie potrafiło stanąć (nawet w łóżeczku). Po 3 m-cach od rozpoczęcia rehabilitacji 2 razy w tygodniu dziecko chodzi samodzielnie.

Do Pana Marka trafiliśmy z ogromną asymetria dziecka oraz z obniżonym napięciem mięśniowych w osi ciała. Pan Marek w krótkim czasie zniwelował asymetrie i mocno poprawił napięcie. Syn bardzo szybko zaczął przekręcać się, pełzać, przyjmować pozycję do raczkowania, podnosić się. Pan Marek dał się poznać jako osoba bardzo kompetentna, znająca odpowiedz na każde pytanie, niezwykle cierpliwa, mająca świetne podejście do dzieci. Mogę śmiało polecić takiego wspaniałego fizjoterapełte!

Pan Marek ma świetne podejście do dziecka, wzbudza ogromne zaufanie, zna się na tym co robi. Mogę z całą pewnością polecić Pana Marka innym rodzicom.

Pan Marek ma świetne podejście do dziecka, wzbudza ogromne zaufanie,

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Sosnowiec"?

Tomasz Łosień

Rehabilitant dziecięcy