mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Pan Marek to badzo dobry specjalista, naprawdę świetny fachowiec. Już po 3 wizytach są znaczące efekty. Polecam wszystkim z całego serca.

Trafiłam do gabinetu z rekomendacji i ...spotkałam się z profesjonalistą, osoba z dużym doświadczeniem, wysokim poziomem wiedzy, skutecznym w działaniu. I zabiegi w miłej, sympatycznej atmosferze. Polecam.

Panie Marku jest Pan cudotwórcą! Borykając się z bólem biodrowym udałam się do różnych specjalistów, chirurg ortopeda, rehabilitant, lekarz pierwszego kontaktu, neurolog, przepisywali lekarstwa, zalecali odpoczynek masaże które oczywiście są ale za 3 miesiące pomimo napisu na skierowaniu Cito - nic nie pomagało. Został również zlecony RM ale termin na maj, a mamy marzec. Boli boli boli. rano, wieczór, we dnie w nocy. Ani siedzieć ani stać ani leżeć. I co ... ból odpłynął po masażu Pana Marka. Te ręce leczą. Oczywiście że znęcanie się 😉 na moich mięśniach było, ale ... przeszło nie boli. 6 miesięcy trwał nieustanny ból, a tu 1,5 h i ból uleciał. Polecam, wspaniały człowiek, mający bardzo dużą wiedzę na temat rehabilitacji i diagnozy a następnie zadziałania w odpowiednim miejscu.

Do Pana Marka trafiłem z polecenia i była to bardzo dobra decyzja. Dokuczały mi uciążliwe bóle pleców i częste nawracające rwy kulszowe co utrudniało mi chodzenie. Leczenie farmakologiczne nie dawało skutecznych efektów, groziła mi operacja.Dzieki profesjonalnej rehabilitacji Pana Marka i jego fachowym poradom uniknąłem operacji, a mój stan zdrowia znacznie się poprawił, nie dokuczają mi ciągłe bóle i nie utykam. Polecam Pana Marka bo to bardzo dobry, skuteczny i sympatyczny specjalista.

Bardzo dobry rehabilitant...korzystam od 6 lat i zawsze po jego zabiegu (a są co 3 tyg.) zostaję postawiony na nogi. Choruję na rwę kulszową i stenozę....odzyskałem czucie w nodze i palcach.Z dobrego serducha mogę Pana doktora polecić wszystkim chorującym na kręgosłup i itp. schorzenia. ROBERT

Pan Marek to doświadczony i bardzo dobry specjalista. Korzystam z jego profesjonalnej pomocy od kilku lat. Miałam problemy z kręgosłupem, biodrem, sztywność karku, bóle barku i ręki. Dzięki panu Markowi znacznie poprawił się mój stan zdrowia i sprawność. Pan Marek to bardzo dobry rehabilitant i też empatyczny, wyrozumiały i kompetentny doradca. Z całą odpowiedzialnością polecam serdecznie pana Marka.

Naprawdę świetny i profesjonalny fachowiec, który w pełni potrafi zaangażować się w problemy pacjenta. Uważam, że Pan Marek to właściwa osoba na właściwym miejscu a do tego człowiek, który nie dość, że wie jak, to jeszcze naprawdę chce pomóc pacjentowi. Skuteczny w swoim działaniu, z dużą wiedzą i pasją. W stosunku do mnie wykazał się pełnym zaangażowaniem, cierpliwością i wyrozumiałością . Nie dość, że to dobra dusza, to do tego potrafi podbudować psychicznie.Co najważniejsze osoba kompetentna i zaangażowana w rehabilitację. Godna najlepszej oceny. Gorąco polecam!

Pan Marek to bardzo dobry specjalista, najwyższej klasy rehabilitant. Trafiłam do Pana Marka z polecenia. I nie żałuję. Miałam uciążliwe bóle kręgosłupa, drętwiały mi ręce. Pierwsza wizyta zaskoczyła mnie bólem jaki jej towarzyszył. Każda kolejna już mniej bolała, a ja czułam się naprawdę coraz lepiej. Efektem ubocznym;) jest również brak comiesięcznych boli głowy:) Na podkreślenie zasługuje również życzliwość Pana Marka. Na drugiej wizycie skonsultował bezinteresownie dokumentację medyczną mojej córki, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!

jestem mu ogromnie wdzięczna. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!

Pan Marek jest doskonałym specjalistą. Mój kręgosłup odzyskał dawny zakres ruchów i nie myślę już o tym, w jaki sposób mogę się odwrócić, jak schylić czy iść szybciej, wolniej. Ulgę w bólu poczułam już po pierwszej wizycie. Polecam jak najbardziej, wybór fizjoterapii u Pana Marka to strzał w dziesiątkę.

Od kilku lat korzystamy z ogromnej wiedzy i zaangażowania Pana Marka, która daje rewelacyjne efekty nawet w ciężkich przypadkach. Najlepszy specjalista w okolicy, pełen profesjonalizm, bardzo dobra lokalizacja z całego serca polecam!