lekarz Marek Tyc

Radiolog

2,6

Dzisiaj się płaci i wymaga. A jak jest u doktora ? ...przyjmuje hurtowo wg strony internetowej co 10 min pacjenta. To nie wylęgarnia lecz badania. Dodatkowo odbija się to na czasie. Rejestrowałem się na 12:00 a wszedłem o 12:45. Świadczy to o braku profesjonalizmu.

Niestety, badanie u Doktora Tyca uważam za wielkie nieporozumienie. Byłem zarejestrowany na 11.00 wszedłem dopiero o godz.12.45. Dlaczego podczas rejestracji przyjmuje się, że przyjęcie jednego pacjenta potrwa 10min? Jest to gabinet prywatny, dlatego można oczekiwać, że umówiona godzina będzie godziną przyjęcia. Warunki w poczekalni fatalne- trzy krzesła i nic więcej. Pacjenci którzy niejednokrotnie mają urazy kończyn lub kręgosłupa muszą stać i oczekiwać na swoją kolej. Brak wywieszonego cennika usług czyli wchodząc do gabinetu tak naprawdę nie wiem ile zapłacę. Samo badanie przebiegło sprawnie, niestety odbiór wyników w innym dniu- w moim przypadku za 4 dni. No i cena -USG kolana 150zł u innych jest dużo taniej.

do tego doktora trafiłam z synkiem na badanie bioderek . został mi polecony bo ponoć najlepszy w rejonie ... byłam u niego 3 razy . i niemile wspominam te wizyty. facet jest niedelikatny , niesympatyczny, gburowaty . na trzeciej wizycie meczył mi dziecko pół godz. mały az sie zanosił z placzu. okazało sie ze nie jest w stanie zrobic pomiarów bo niby u syna sa niewidzoczne stwy biodrowe. poszłam do innego lekarza i jakos bez bólu bez placzu udało sie zrobic szybko badanie . hmmm

u mojej babci nie wykrył dużych zmian nowotworowych a inny lekarz w tym samym dniu tak.

Krótko, zwięźle i na temat. Bardzo konkretny i pamiętajmy - nie leczy tylko BADA i to dobrze.

Zdecydowanie jeden z najlepszych fachowców w swojej branży w Polsce. Zdecydowanie i bez wahania polecam.

Nie polecam tego lekarza! Mam krwiaka na nodze, musze zrobic USG, jesli do jutra tego nie zrobie to bede musial przeczekac weekend na jakies badania... Nogi boli mnie strasznie. Dzwonie do niego odzywa sie poczta glosowa, rejestracja od 13 do 14... i co jest 13 50 a telefon dalej wylaczony i tylko poczta....... Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

bardzo dobry radiolog.

bardzo dobry radiolog.