dr n. med. Marek Waluga

Gastroenterolog, Gastrolog

Uprzejmy to jest jak kasuje 150PLN za10min.Opinie zamieszczone na portalu są przesadzone nie mówiąc już o tzw.Firmie HT CENTRUM .Kolonoskopia wykonana w ciągu 20min ze znieczuleniem za 180 PLN Bo reszta z programu to porażka .Po wizycie u Walugi zalecenie na następną kolonoskopię ale już za prawie tysiaka z wycinkami .Polecam jak ktoś jest zdrowy lub ma guza na 20 cm to może zdiagnozują .Średni personel medyczny No cóż obcnie w Biedronce pracują lepsi .Przygotowanie do badania kolonoskopi opisane w zależności chyba od humoru Pani Rejestratorki . Jedynie co można uznać za dobre to cennik usług . Jak możecie to zdala od Walugi i HT CENTRUM .Pisze Walugi bo tytuł dr to chyba uzyskał w dawnych czasach za tzw.kure .A teraz poważnie .Całkowicie zła diagnoza nie mówiąc o lekach i drogich badaniach nie trafionych .Pan Profesor w Katowicach po pierwszej wizycie zdiagnozował .Dobrze że zrezygnowałemw porę z usług tego pana.Przdałaby się Waludze praktyka w Weterynarii i nie wiem czy by go tam przyjęli .Jak jesteście zdrowi i macie dużo pieniążków polecam polecam polecam Waluge i HT Centrum w Tychach .

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Dramat taki lekarz to pomyłak. jesli nie wie co człowiekowi jest to wymyśla niestworzone historie. wmówił mi że mam bakterie helikobakter, zespół drażliwego jelita i jeszcze kilka innych chorób, przepisał mase leków (bardzo drogich) i jak sie okazało niepotrzebnych bo to po tych lekach czułam sie coraz gorzej a jak je odstawiłam to wszystko się unormowało. samo wykonałam sobie badania na helikobakter zanim zaczęłam sie szprycowac jego lekami i okazało sie że nie mam ich. miałam tylko podrażniony zoładek od leków przeciwbólowych których musiał w pewnym momencie jeść sporo i to było wszystko a on wmawiał mi wszystkie choroby jakie mógł. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM trzymajcie sie od niego z daleka

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

fantastyczny lekarz,bardzo uprzejmy ,wzbudza wielkie zaufanie,troskliwie zajmuje sie pacjentem,polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Sosnowiec"?

dr
Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy
praktyka prywatna
Aleje Zwycięstwa(?)
Sosnowiec

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza