dr n. med. Marek Waluga

Gastroenterolog, Gastrolog

Danuta

26.04.2017

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

13.06.2012

Dramat taki lekarz to pomyłak. jesli nie wie co człowiekowi jest to wymyśla niestworzone historie. wmówił mi że mam bakterie helikobakter, zespół drażliwego jelita i jeszcze kilka innych chorób, przepisał mase leków (bardzo drogich) i jak sie okazało niepotrzebnych bo to po tych lekach czułam sie coraz gorzej a jak je odstawiłam to wszystko się unormowało. samo wykonałam sobie badania na helikobakter zanim zaczęłam sie szprycowac jego lekami i okazało sie że nie mam ich. miałam tylko podrażniony zoładek od leków przeciwbólowych których musiał w pewnym momencie jeść sporo i to było wszystko a on wmawiał mi wszystkie choroby jakie mógł. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM trzymajcie sie od niego z daleka

29.02.2012

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

yasmine335 karinawenc

16.12.2011

fantastyczny lekarz,bardzo uprzejmy ,wzbudza wielkie zaufanie,troskliwie zajmuje sie pacjentem,polecam

26.08.2011

Naprawdę dobry lekarz.Wie jak podejść do pacjenta, wszystko wytłumaczy i można z nim naprawdę szczerze porozmawiać. mam mieć robioną u niego gastroskopię więc zobaczymy. Narazie polecam z czystym sumieniem

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Sosnowiec"?

dr
Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy
praktyka prywatna
Aleje Zwycięstwa(?)
Sosnowiec

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza