dr n. med. Marek Węgrzyn

Chirurg plastyczny

Pierwsza wizyta mega podejście doktora.Cierpliwy,wszystko wytłumaczył. Po operacji to samo,dr przychodził, pytał,to samo panie pielęgniarki mega kobiety. Jestem naprawdę zadowolona opieka i podejściem do pacjenta.

Pierwsza wizyta mega podejście doktora.Cierpliwy,wszystko wytłumaczył.
Jestem naprawdę zadowolona opieka i podejściem do pacjenta.

6 miesięcy temu przeszłam korektę odstajacych uszu. Była to najlepsza decyzja w życiu. Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli ktoś się zastanawia to zapewniam, że nie ma na co czekać, a dr Marek Węgrzyn jest odpowiednią osobą do wykonania takiego zabiegu. POLECAM!!!

Z czystym sumieniem polecam wszystkim dr Marka Węgrzyna, który jest nie tylko świetnym chirurgiem plastycznym, ale też cierpliwym i sympatycznym człowiekiem. Od mojej korekty uszu minęły dwa tygodnie i zupełnie nie żałuję, że poddałam się temu zabiegowi. Były to dobrze wydane pieniądze, ponieważ zabieg jest zupełnie bezbolesny a efekty piorunujące. Pan doktor odpowiada rzetelnie na wszystkie nasze pytania i można do niego dzwonić/pisać o każdej porze dnia i nocy po zabiegu. Uszka bardzo ładnie się goją i już nie mogę się doczekać, aż wyjdę z domu bez opaski i w upiętych włosach.

Fatalny efekt operacji nosa. Gdyby nie powtórna operacja u innego lekarza, wykończyłabym sie psychicznie. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo dobry chirurg plastyczny ;) Robiłam u niego korekcje uszów i jestem bardzo zadowolona z efektu .

januś roman-polecam kazdemu pana ordynatora ja mialem już 2-ga operacje pierwszą mialem na oko prawe nie zamykałem po operacji góza /nerwiak/która przeszedłem w klinice naWajgla we Wroclawiu.Urzywalem żel 5 razy dziennie bo mnie bardzo oko bolało,a po operacji urzywam tylko wieczorem o 20 godz pan doktor wstawił mi złotą płytkę w powike i zamykam oko.Druga operację miałem po 3 miesiącach prostowanie twarzy to był przeszczep,mięśnie były pobierane z uda i wstawine w twarz,nic nie ropiło to trzeba umiec.Jestem bardzo zadowolony moge juz jeśc i nie przygryzam do krwi wargi i twarz mam prostą a jak wyglądałem.TAKŻE GORACO POLECAM PANA DOKTORA MARKA WĘGRZYNA

Witam, nie cały rok temu miałam operację nosa u dr. Węgrzyna, niestety nie jestem zadowolona. Po ciągłym czekaniu żeby zeszła opuchlizna doczekałam sie i niestety mam krzywy nos, który wcześniej taki nie był. Miał być zwężony i skrócony czego nie widać, tylko różnica jest w tym, że usunięty mam garb. Stanowczo mało włożonej pracy!!!

Witam serdecznie, mam nadzieję,ze mój komentarz pomoże komuś w wyborze doktora. Jestem po operacji kostno-chrzęstnej nosa u dr Marka Węgrzyna. Bardzo polecam! Był to zabieg skomplikowany, ponieważ miałam nosek pourazowy, niesamowicie zniekształconą przegrodę nosa, nos szpecił całą twarz. Bardzo spodobało mi się, gdy dr powiedział,że nie będzie to operacja łatwa, mimo to jednak podejmie się pracy,gdyż przemawiają za tym przesłanki medyczne-poprawa mojej przegrody i ułatwienie całego procesu oddychania! Chciałabym powiedzieć,że przed, w czasie i po zabiegu nie doświadczyłam żadnego bólu! Tylko dyskomfort, ponieważ przez pierwsze 2-3 dni miałam "zablokowany"nos.Po 10 ...

Chciałabym powiedzieć,że przed, w czasie i po zabiegu nie doświadczyłam żadnego bólu! Tylko dyskomfort, ponieważ przez pierwsze 2-3 dni miałam "zablokowany"nos.Po 10 dniach dr zdjął mi gips i zobaczyłam mój nowy, ładny nosek!Duża poprawa,pozytywna zmiana! Nos jest krótszy, prosty i kształtny.Oczywiście nadal utrzymują się opuchnięcia,ale tak miało być i wiadomo, na ostateczny efekt operacji trzeba trochę poczekać.
Krótko mówiąc-dr wie co robi, jest uprzejmy,konkretny,nie obiecuje perfekcji,jest uczciwy co do rezultatu operacji.

u dr mialam zabieg powiekszenia piersi-klinika czysta i dobrze wyposazona-dr mily i profesjonalny-piersi maja juz rok i sa oki-polecam dr

Zdecydowanie polecam.Miałam zabieg rekonstrukcji piersi w szpitalu kolejowym.Poziom zabiegu,opieka i zaangażowanie na najwyższym poziomie.Trudno uwierzyć ,że to w szpitalu państwowym.