dr n. med. Marek Westrych

Laryngolog

Doskonały laryngolog, taki z "darem". Nie potrzebuje specjalnych "zabawek", żeby ocenić trzeci migdał, ma wyczucie do tego, kiedy coś można wyprostować metodami tradycyjnymi, a kiedy powinno się włączyć leki lub zabieg. Lekami trafia w sedno. Moją córkę uratował przed operacją trzeciego migdała. Niby taki zabieg to nic, ale to jednak wciąż zabieg, więc po co robić jeśli nie trzeba? Po odpowiednim zaleczeniu (metodami tradycyjnymi) trzeci migdał przestał córce dokuczać.

Nie polecam , nie prowadzi kartoteki , myli za każdym razem leki , laduje konskie dawki sterydow i antybiotyków , myli pacjentów ! Jako ordynator wiecej przebywa poza szpitalem niż na własnym oddziale ! Kasa ponad wszystko niestety u pana doktora !

Kompetentny,uprzejmy, konkretny.Bardzo dba o dzieci,potrafi z nimi rozmawiać i wzbudzać ich zaufanie.Leczył moja córke i syna znajomych.Dzięki diagnozie postawionej prze Niego i przeprowadzonyym zabiegu dzieci Ewa, Tomek rozwijały się normalnie i są zdrowe.

Zasadniczo dobry lekarz, choć jestem raptem tylko po kilku wizytach. Jednak, to co jest denerwujące - p. doktor nie prowadzi karty pacjenta. Przy kolejnej wizycie, nic nie pamiętał (co wcześniej przepisał, co mi było). A ja akurat bez nazw lekarstw i tak trochę było nieprofesjonalnie... Ogólnie: lekarz dobry praktyk, organizacyjnie bałaganiarz.

facet jest tragiczny niedouczony kiedys juz lata temu omijali go wszyscy on to wie jak pracowal tam gdzie dr.falek.

h h h h h h

h h h h h h

Lekarz godzien najwyższego uznania. Jeśli ktoś chce wiedzieć co to znaczy osobowość terapeutyczna (i oczywiście ma problemy laryngologiczne) to powinien udać się do Pana Doktora Marka Westrycha.