dr Marek Wójcik

Psychiatra

2,7
2,7
2,9

Bardzo pomocna wizyta i drobiazgowe badanie. Wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób z przykladami, a nie trudna terminologia. Konkretne zalecenia co do leczenia, z troską zachęta do podjecia działania. Byłam co najmniej u 4 innych psychiatrów i nie ma porownania - ten wymiata!

Konkretne zalecenia co do leczenia, z troską zachęta do podjecia działania.

Byłam co najmniej u 4 innych psychiatrów i nie ma porownania - ten wymiata!

Jak oszukujecie Doktora a przede wszystkim sami prowadzicie zakłamane życie - to nic dziwnego że nikt wam nie jest w stanie pomóc skoro żyjecie w swiecie fantazji. Ludzie obudźcie się zamiast winić Pana Doktora za swoje życie spróbujcie tez sami ogarnąć popalone styki. Widzę dużo negatywnych komentarzy jak rozumiem wiąże się to z tym że Dr Wójcik zajmuje się najbardziej skomplikowany przypadkami więc codziennie się znajdzie inny nie zadowolony. Więcej wiary w siebie i mówcie prawdę mówiąc wtedy Pan Dr Wójcik Wam pomoże.

Więcej wiary w siebie i mówcie prawdę mówiąc wtedy Pan Dr Wójcik Wam pomoże.

Nie polecam. Dba tylko o siebie. Nie interesuje go pacjent. Jego rady są całkowicie bezużyteczne. Nie traktuje poważnie swojej pracy.

Dr Wójcik kompetencje może ma, natomiast w żaden możliwy sposób nie da się ich dostrzec przez gburowatość i chamstwo Pana Doktora. Wywiad zebrany niechlujnie, poważne błędy w dokumentacji. Lekarz bezpodstawnie zwiększa dawki leków ponad, dawkę maksymalną.

Lekarz , nie słucha pacjenta. Lekarz jest bardzo opryskliwy. Dzięki takim lekarzom, można strac zaufaniei zmienić zdanie co do opieki medycznej. ODRADZAM!!!!

Lekarz niemiły, nie słucha pacjenta, wywiad przeprowadzony po omacku, po którym przepisuje leki bez żadnych podstaw. Gdy pacjent nie widzi po prawy, a Wręcz pogarsza się jego stan, dalej nie słucha pacjenta i przepisuje zwiększone dawki leków, które bardzo źle wpływają na pacjenta. Lekarz jest bardzo opryskliwy. Dzięki takin lekarzom, można się załatwić do końca życia. I pogorszy swój stan zdrowia psychicznego jak i fizycznego. ODRADZAM!!!!

Lęczę się u dr od kilku miesięcy, jest ogromna poprawa. I zawsze mogę do niego zadzwonić i nie jestem zbywana, jak to robił poprzedni lekarz.

Pelny profesjonalizm, wzbudza zaufanie ,wywazony, konkretny, bardzo duze doswiadczenie klinicze oraz renesansowy umysl przy tym moc empatii , ludzkich uczuc i chęci pomocy za wszelką cenę.

Lekarz ogólnie chyba nie słyszał o kulturze osobistej i z tego co mi wiadomo sam ma problemy (uzależnienie, którego natury nie będę tutaj ujawniał, bo chyba nie ma to większego znaczenia). Nie zmienia to faktu, że trafnie dobrał mi lek, czego nie potrafiło zrobić przed nim kilku "specjalistów". To chyba kluczowa kwestia, reszta nie jest dla mnie aż tak istotna.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.Przepisywał leki, po których wystąpiły u mnie kompklikacje zagrazażające życiu. Ustalono to dopiero w szpitalu na specjalistycznym oddziale. Konsekwencje trwają do dzisiaj. Według mnie ten lekarz jest po prostu groźny - w sensie niekompetencji.