dr n. med. Marek Woszczak

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Pan doktor jest nieuprzejmy wobec pacjentów. Ma do nich lekceważący stosunek. Po przyjściu osobiście nie mogłam uzyskać od niego informacji dotyczącej najbliższego możliwego terminu wizyty refundowanej. Nie mogłam w zasadzie nic wytłumaczyć bo pan doktor przerywał mi wpół zdania. Być może jest specjalistą w swojej dziedzinie ale łatwiej pracowałoby się, gdyby traktował on pacjentów z należytym szacunkiem.

Wiedza i fachowość na najwyższym poziomie. Jestem pacjentką Doktora od ponad 20 lat i z powodu chorób przewlekłych dość często muszę korzystać z jego pomocy. Jego wiedza na temat anatomii człowieka już nie raz zapobiegła ingerencji innych specjalistów patrząc na objawy jakie odczuwałam. Przez te lata pozwolił mi się od siebie nauczyć jak sobie radzić samej kiedy dokucza poprzez ćwiczenia we wczesnej fazie wystąpienia dolegliwości. Moje doświadczenia pokazały, że nie ma sobie równych w swoich umiejętnościach, bo kiedy niekiedy jest niedostępny, to nikt inny nie jest mi w stanie pomóc np. przy rozsunięciu zbitych żeber. Przez te lata stwierdzam, że postęp w metodach leczenia jest olbrzymi z dużym zyskiem komfortu leczenia zarówno dla fizjoterapeuty ale i przede wszystkim dla pacjenta.

Marek to ścisła czołówka fizjoterapii :) .... niech żyje dłużej ode mnie , bo dopóki jest, ja jestem bezpieczny.

Witam, chciałabym się podzielić swoją opinią na temat Pana Doktora Marka Woszczaka, który dzięki swojej wiedzy, umiejętności i ciężkiej pracy uczynił moją nogę sprawną. W trakcie operacji alloplastyki stawu biodrowego doszło do komplikacji - uszkodzenia wielonerwowego całej nogi (noga bezwładna). Już po trzech miesiącach, dzięki ...

Już po trzech miesiącach, dzięki profesjonaliźmie
i zdolnościom manualnym pana doktora rzuciłam kule! Obecnie, biegam, tańczę, jeżdżę na rowerze i pływam. Jest on jedynym fizjoterapeutą, którego widać efekty pracy w moim skomplikowanym przypadku, gdzie inni specjaliści nie dawali mi większych szans na wyzdrowienie. Jest to wspaniały fachowiec, ma złote ręce; po każdej wizycie widzę poprawę. Chodzę do niego z wielką chęcią i zadowoleniem. Jest to wyjątkowy człowiek - od początku podtrzymuje mnie na duchu. To świetny specjalista z poczuciem humoru, którego polecam każdemu.
Jestem Panu, Panie Doktorze bardzo, bardzo wdzięczna za wielkie serce, cierpliwość, czasami cięty język ( bo były chwile zwątpienia) i ciężką pracę włożoną w postawienie mnie na nogi.
Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Hania K.

Doktor Woszczak to cudotwórca. Jeszcze w niedzielę nie mogłam się ubrać, a dziś przebrnęłam dolinę Róż w Kapadocji. Doktor trzyma w pionie mój kręgosłup od wielu lat. Dziękuję doktorze i serdecznie pozdrawiam. Małgosia D.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Łódź"?

Łukasz Kisieliński

Kalisz