Marek Wyduba

Ginekolog

Dr Wyduba to jedyny ginekolog ,który ratował mnie ,w momencie poważnego krwotoku .Opanowanie , profesjonalizm i szybkie działanie ,dzięki Doktorowi Markowi Wydubie żyję , Dziękuję Panie Doktorze .

Dziękuję Panie Doktorze .

Wspaniały lekarz i doskonały specjalista ,ceniony przez pacjentki , ma bardzo doba opinie i dużó opanowania ,spokoju .Kultura i wiedza

jest bardzo dobrym lekarzem prowadzil moje dwie ciaze ktore byly zagrozone i doprowadzil do samego konca jest lekarzem z ktorym idzie porozmawiac. Jeszcze nigdy nie zdarzylo sie zeby nie wytlumaczyl na czym rzecz polega w kazdej kwesti

jestem w 29tyg.ciąży i mam problemy z wysokim ciśnieniem.bylam w szpitalu już dwa razy.pan doktor powiedział mi że lepiej troche poleżeć wszystko sprawdzic i byc spokojnym niz sie denerwowac.dziekuje mu za to bo cicnienie mam juz w normie i nie musze sie juz o nic bac.polecam!!!

Bardzo dobry specjalista. Jeśli chcemy sobie pogadać idźmy do innego ginekologa, ale jeśli potrzebujemy fachowej pomocy udajmy się do dr.Wyduby.Po usunięciu mięśniaka i torbieli nie ma nawet śladu. Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Sieradz"?

Prywatny Gabinet Ginekologiczny, USGG
ul. Jagiellońska 26/16, Sieradz