lekarz Marek Zalisz

Neurolog

Lekarz poświęcił mi sporo czasu. Był dociekliwy - co jest super, bo poczułam, że mam do czynienia z kompetentnym specjalistą. Co ważne, podniósł wzrok znad monitora. Jeśli chodzi o atmosferę, to było neutralnie. Doktor nie był oschły, ale też nie jakiś milutki. Zlecił badania. Na drugiej wizycie omówił ze mną wyniki. Pokazał na zdjęciu z rezonansu co jest nie tak. Zapisał leki, rehabilitację i ruch, co pomogło. Dziękuję :)

Byłam pacjentką tego lekarza i nie mam dobrych wspomnień. Wizyta trwała około pięciu minut, nie było mowy o żadnym dialogu pacjent - lekarz.

Witam ,jestem pacjentką tego lekarza od kilku dobrych lat ,ciesze się ze trafiłam właśnie do Niego ,wykonał mi szereg badan aby rozpoznać moja chorobę .cenie Go za fachowość ,a przede wszystkim za znajomość swojego rzemiosła .Zdecydowanie polecam .

Wspaniały kompetentny LEKARZ.Podczas wizyty potraktował mnie nie tylko profesjonalnie, wnikliwie i rzeczowo , ale przede wszystkim spojrzał na mnie jak "człowiek na człowieka"z całym szacunkiem i zrozumieniem.Zastosowane leczenie przyniosło oczekiwany efekt- wcześniejsze wizyty u innych neurologów kończyły się niestety fiaskiem. Naprawdę polecam -wnikliwy, rzetelny profesjonalista, a przy tym takze prawdziwie dobry człowiek( rzadkośc niestety w naszych czasach)Stokrotnie polecam.

Wyrozumiały,wykształcony,wnikliwy,polecam!

Wyrozumiały,wykształcony,wnikliwy,polecam!

Lekarz budzacy zaufanie, kompetentny,bardzo mi pomogł.Polecam!

Lekarz budzacy zaufanie, kompetentny,bardzo mi pomogł.Polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Zygmunt

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Zygmunt

Wyjątkowo nieprzyjemny lekarz, gburowaty o pretensjonalnym sposobie bycia. Czułam się tak, jakbym niepotrzebnie zabierała mu czas. Przepisał bardzo silne leki, nie pytając nawet czy jeżdżę samochodem i jaki rodzaj pracy wykonuję. Do schorzenia podszedł jak do kataru. Na szczęście trafiłam do dobrego i mądrego lekarza, który już na pierwszej wizycie bardzo mi pomógł. Odradzam kontakt z tym "lekarzem".

Ten lekarz to jakaś pomyłka z powołaniem!!! Poszłam do niego z pewnym problemem z kręgosłupem a on do mnie że na prześwietlenie nie muszę iść bo nie jest konieczne, kazał iść na rehabilitację ale w sumie nie wiem z jakiego powodu... Szkoda słów!!! Unikajcie jeśli macie możliwość!!!