dr n. med. Marek Załucki

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Lekarz rzetelny, z powołania, kompleksowo zajmuje się pacjentem, a najważniejsze,że ma fantastyczne podejściem do chorego :)

Jestem po laparaskopowej cholecystektomii.Cieszę się,że trafiłam właśnie do tego lekarza. Jest uprzejmy i życzliwy po prostu super.Polecam go wszystkim.

bardzo dobry specjalista chirurg,bardzo polecam

bardzo dobry specjalista chirurg,bardzo polecam

Wspaniały lekarz.Serdecznie polecam.Jest dobrym specjalistą,uprzejmy,poświęca pacjentowi dużo czasu.

Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Miałam robiony zabieg operacyjny w 2011roku. Życzliwy i uczynny człowiek.

Wspaniały lekarz,jego wiedza medyczna jest na bardzo wysokim poziomie.

Wspaniały lekarz,jego wiedza medyczna jest na bardzo wysokim poziomie.

---- wspanialy lekarz ,swietny fachowiec ,zyczliwy ,uprzejmy jestem po zabiegu - dzieki Panu Doktorowi czuje sie bardzo dobrze -Polecam szczerze tego lekarza -----------

---- wspanialy lekarz ,swietny fachowiec ,zyczliwy ,uprzejmy

wspanialy fachowiec - spelnil moje oczekiwania - kompetentny,uprzejmy,calkowicie wzbudzil moje zaufanie .jestem dwa dni po zabiegu / pomimio "wielkiego strachu" czulam sie bezpiecznie - z cala odpowiedzialnoscia polecam Pana Doktora Zaluckiego !!!!!!!!!!!!

29miałem laparoskopie 30 byłem już w domu ,czuję się ok.super doktor jak dać się operować to tylko u doktora Załuckiego.