lekarz Marek Zawadzki

Internista, Reumatolog

Bardzo dobry lekarz. Podjął odpowienie działania, dzięki którym wróciłam do pełni sił. Kompetentny, z dużą wiedzą kliniczną. Na lepszego reumatologa nie mogłam trafić. Polecam szczerze.

Lekarz godny polecenia. Swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta, pełnym pasji i zaangażowania pomógł mi z powrotem wrócić do życia i cieszyć się nim. Podjął odpowiednie kroki, aby zapewnić odpowiednie leczenie. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza.

Wspaniały lekarz, bardzo życzliwy i uprzejmy w stosunku do pacjentów. Jest zaangażowany i chętny do udzielenia pomocy choremu. Kompetentny i z dużą wiedzą lekarską. W moim przypadku zastosował najnowocześniejsze światowe leczenie, które przyniosło doskonałe rezultaty. Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora. Być może czekał mnie wózek inwalidzki, ale dzięki pomocy Pana doktora, teraz nadal mogę cieszyć się życiem bez bólu jaki wcześniej odczuwałam każdego dnia. Z całą odpowiedzialnością polecam Go każdej osobie chorującej na RZS.

Wspaniały lekarz. Podziękowania za właściwą diagnozę dla lekarza Marka Zawadzkiego z Kliniki Reumatologii we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213. Za profesjonalizm, życzliwość, chęć pomocy choremu. Wyszłam z beznadziei i braku chęci do życia w świat normalności i zadowolenia. Jest lekarzem sumiennym i oddanym pracy w szpitalu. Każdy oddział byłby dumny z takiego lekarza. Nie jest to tylko moja opinia, ale wielu pacjentów z reumatologii. Zawsze wdzięczna i szczęśliwa pacjentka K. R. z Głogowa

Wspaniały lekarz.

Wspaniały lekarz. Ma czas i chęć na rozmowy z pacjentem i wszystko wyjaśnia, stawia trafne diagnozy. Lekarz z dużą wiedzą kliniczną i wysoki stopień zrozumienia pacjenta. Naprawdę jest to osoba kompetentna, na którą zawsze możesz liczyć. Sympatyczny, zawsze z dobrym słowem i cierpliwością. Polecam szczerze.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław