lekarz Marek Zawiła

Lekarz rodzinny, Pediatra

Polecam z całego serca Pana Marka. Od kilku lat jest lekarzem naszych dzieci. Wspaniałe podejście do małego pacjenta z delikatnością, spokojem, troską i cierpliwością. Czy w przychodni czy prywatnie zawsze znajdzie czas dla chorego dziecka! Polecam!

Zero fachowego podejścia uwaga na tego "lekarza" zmienia antybiotyk co 2-3 dni. Dziecko czuło sie po tym psełdo leczeniu gorzej. Byle by wysłać do szpitala i nie jego bajka. Zmiana lekarza na prawdziwego specjalistę pomogła. Odradzam!!!

Bardzo dobry lekarz, sumiennie i dokładnie bada zarówno dzieci i dorosłych. Jeden z niewielu lekarzy który wykonuje swój zawód z powołania. Martwi się o pacjenta a nie tylko bada i do widzenia.

Bardzo dobry specjalista i ma świetne podejście do pacjentów.

Bardzo dobry specjalista i ma świetne podejście do pacjentów.

Jest komunikatywny,troskliwy,z uwagą wysłuchuje pacjenta,otwarty na pytania i sugestie/nie obraża się/ doradzi specjalistę, ma poczucie humoru - czasem to też ważne. Nie polecam bo będzie przepracowany, może mieć mało czasu dla pacjentów z poradni.

Takich lekarzy jak pan Marek jest niewielu-kompetentny, skromny, uczciwy.

Takich lekarzy jak pan Marek jest niewielu-kompetentny, skromny, uczciwy.

Bardzo dobry, fachowy lekarz. Skrupulatnie bada. Nie podejmuje pochopnie decyzji co do diagnozy. Nie boi się zlecić dodatkowych badań w razie wątpliwości. Nie uważa, że jest alfą i omegą- gdy ma wątpliwości zleca wizytę u specjalisty. Słucha tego co mówią rodzice, a to ważne w diagnostyce dzieci.Bardzo polecam- lekarz z powołania!!!

Bardzo dobry lekarz,serdeczny uprzejmy i dla małego pacjenta bardzo miły.Poświeca dziecku tyle czasu ile potrzebuje,dokładnie i rzetelnie bada.Polecam z całego serca pana Marka(aniola jak to o nim mówią)

dobry fachowiec, rzetelnie zajął się moim synem , trafnie go zdiagnozował

dobry fachowiec, rzetelnie zajął się moim synem , trafnie go zdiagnozował

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem a równocześnie skromnym człowiekiem.

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem a równocześnie skromnym człowiekiem.