prof. dr hab. n. med. Marek Zawirskiprof. dr hab. n. med. Marek Zawirski - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Neurochirurg

Neurochirurg, członek zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Wybitny specjalista neurochirurgi. Przez wiele lat kierował Kliniką i Katedrą Neurochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Postawienie diagnozy, omówienie operacji i wszystkich możliwych skutków było obszerne i jestem z tego zadowolona. Profesor wyznaczył termin aby przyjść do niego do szpitala to wyznaczy lekarza który zrobi operacje. Po przejechaniu do szpitala profesor podał nazwisko lekarza ale go nie było i kazał przyjechać w niedzielę bo będzie miał wtedy ten lekarz dyżur. Jadę po raz trzeci ponad 100 km do Łódzi i czekam na doktora 6 godzin bo chodzi z operacji na operacje i ma cały oddział na głowie i nie ma czasu. W końcu pyta czy bylam umówiona i mówię że jestem od profesora to odpowiedział że jak będzie miał czas to porozmawia. Gdy obejrzał płytę z rezonansu to również stwierdził że powinna być operacja ale nie mam skierowania więc nic nie zalatwie. Na drugi dzień pojechałam z skierowaniem, doktor je wziął i powiedział że zadzwoni jak ustali termin operacji. Minęły już 3 tygodnie i cisza. Uważam że profesor ma na prawdę dużą wiedzę ale w szpitalu nie potrafi nic załatwić. Powinien od razu powiedzieć że mam załatwić skierowanie na operację albo mógł sam je wystawić. Ponadto brak zainteresowana co dalej z pacjentem i myślę że lepiej powinno być zorganizowane to aby ustalić termin operacji a nie rzucić nazwisko lekarza i to takiego którego nie było i koniec.

Profesor, bardzo uprzejmy lekarz, wszystko wytłumaczy, zbada, słucha pacjenta, generalnie polecam w 100%

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. 24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Prof. Marek Zawirski jest bardzo dobrym specjalistą wzbudzającym zaufanie pacjentów. Jego diagnozy są potwierdzone badaniami. Jest miłym uprzejmym człowiekiem. Jego praca to powołanie. Polecam.

Jest lekarzem z powolania ,bardzo sympatycznym i dobrym czlowiekiem.Pomogl mi w sprawie mojej corki .Nie mogl sam przeprowadzic operacji ,poniewaz to nie byla jego specjalizacja ale,napisal list polecajacy do lekarza ktory mogl zoperowac moja corke.To bylo dawno temu ,ale bede mu wdzieczna do konca zycia .Moja corka chodzi i ma sie dobrze .Dziekuje Panie Doktorze.

Wyjatkowy lekarz,aby wiecej bylo takich lekarz,polecam pana profesora innym znajomym.

Pan Profesor jest bardzo komunikatywny i skuteczny. periodycznie przez kilka lat odwiedzałem Pana Profesora i zawsze byłem usatysfakcjonowany.

Pan profesor może i nie jest złym lekarzem ale wydaje mi się jak to w życiu prywatnym i zawodowym bywa czas najwyższy udać się na emeryturę i dać działać młodszym . A na oddziale neurochirurgi w Barlickim wspaniałych lekarzy nie brakuje

A na oddziale neurochirurgi w Barlickim wspaniałych lekarzy nie brakuje

Wspaniały lekarz. Dokładnie i należycie przeanalizował wyniki MR. Rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Warto zapłacić za tak fachową poradę.

Myślę, że tak każdy wyobraża sobie lekarza z powołania: specjalistę najwyższej próby i człowieka niezwykle uprzejmego, i dystyngowanego. Pan Profesor dokładnie,cierpiliwie, bez "akademickiego zadęcia" przeanalizował mój zapis MRI i rozwiał wszelkie wątpliwości. Wyrazy szacunku. Agata M.

Wyrazy szacunku.

Agata M.