lekarz Marek Żółkoś

Neurolog

Miałam kontakt z panem doktorem dwukrotnie w związku z chorobą męża. Nie tylko jest dobrym specjalistą, ale też w pełni angażuje się w leczenie pacjenta. Jest przy tym uprzejmy, cierpliwy. Naprawdę godny polecenia lekarz.

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.

Byłam pod opieką Pana doktora jestem pod wrażeniem jaką wiedzę posiada pomimo młodego wieku lekarz z powołania dziękuję Panie doktorze pozdrawiam Aleksandra

Bardzo dobry lekarz. Byłam pod jego opieką w szpitalu w Murckach. Wszystko jasno tłumaczy i bardzo dobrze opiekuje się pacjentami.

Bardzo pozytywny we wszystkich możliwych aspektach - szczerze polecam, jestem zadowolona że byłam pod Jego opieką w szpitalu, chętnie rozmawia z pacjentem, jest przyjazny, wzbudza zaufanie. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Katowice"?

Jolanta Surmacz-Kampa

NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
Tychy