lekarz Marek Zomkowski

wspaniały człowiek,cudowny lekarz z wielką empatią i dużą wiedzą medyczną,delikatny i cierpliwy.jest moim lekarzem ponad 23 lata.polecam

bardzo bobry!!!!!!!!!!!!! sumienny ;wytłumaczy i pomoże Ci

bardzo bobry!!!!!!!!!!!!! sumienny ;wytłumaczy i pomoże Ci

Nie polecam nikomu.Moje dziecko mogło stracić życie wraz ze mną przez jego nie kompetencje. Drogie kobiety w ciąży bo do was się zwracam-unikajcie tego lekarza!

U DR.ZOMKOWSKIEGO LECZE SIĘ OD ROKU,MOIM ZDANIEM SWOJA PRACE WYKONUJE SUMIENNIE,LECZYŁAM SIE U RÓŻNYCH LEKARZY ALE DZIEKI NIEMU ODZYSKAŁAM NADZIEJĘ ŻE ZNOWU BĘDE MAMĄ,SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM DR.ZOMKOWSKIEGO

Jestem pacjentką Pana dr od roku. Zmieniałam swojego lekarza ponieważ poroniłam dwie ciąże i szukałam kogoś kto mi pomoże. Pan doktor wysłał mnie na kilka kompleksowych badań, sam nawet jedno wykonał. Będąc w szpitalu również słyszałam o nim same dobre opinie. Na wizyty muszę daleko jeździć i to kilka razy w miesiącu nie żal mi czasu i pieniędzy bo wiem ,że warto. Serdecznie polecam. Ps. Ilość pacjentek i czas oczekiwania na wizytę mówi sama za siebie :)

Ps. Ilość pacjentek i czas oczekiwania na wizytę mówi sama za siebie :)

BARDZO DOBRY LEKARZ,WYKONUJE PRACE BARDZO SUMIENNIE I STARANIE.JEST UPRZEJMNY ,ODPOWIADA NA KAZDE PYTANIE.BYŁO BY LEPIEJ JAK BYSMY MIELI TAKI DOBRYCH LEKARZY WIĘCEJ.BARDZO POLECAM.

Poleciłabym kogoś innego ale prywatnie.

Poleciłabym kogoś innego ale prywatnie.

nie pomylcie się, bo w tym samym gabinecie prywatnym przyjmuje inny lekarz, jak się pomylicie to będzie straszliwa porażka

Kompetentny i ludzki lekarz, skromny człowiek. Jestem jego pacjentką od 10 lat. Zawsze wychodzę z gabinetu zadowolona. Dr Zomkowski odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, cierpliwie tłumaczy kwestie związane z naturalnym rytmem płodności. Trafnie stawia diagnozę. Jego czujności i szybkiej reakcji zawdzięczam donoszenie ciąży. Pacjentka pod jego opieka może czuć się bezpieczna. Z czystym sumieniem polecam!

Bardzo sympatyczny a jednocześnie kompetentny lekarz. Z uwagą wysłuchuje pacjentkę, nie daje odczuć, że się śpieszy - chociaż pracuje już po godzinach, nigdy nie przyśpiesza badania. Potrafi podnieść na duchu, wzbudzić nadzieję (staramy się o dziecko), jest bardzo życzliwy. Przy wykonywaniu monitornigu cyklu potrafił specjalnie przyjść do gabinetu poza godzinami pracy, a ceny wizyt były bardzo przystępne (w porównaniu do innych ginekologów). Dokładnie tłumaczy wykonywane badania, wyjaśnia na czym polega zdiagnozowany problem. Dobre opinie o nim słyszałam z ust wielu znajomych. Sama również polecam.