Maria Augustyn

Psycholog

Wspaniały psycholog. W ciągu kilku miesięcy podczas, których uczestniczyłam w terapii zajęłyśmy się nie tylko problemem z jakim się do Pani Marii zwróciłam, ale również innymi aspektami mojego życia. Dzięki terapii udało mi się wrócić z "dalekiej podróży" i nauczyć się ponownie cieszyć życiem, rodziną i każdym dniem. Nasze spotkania to nie była tylko rozmowa, ale też zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany, do których Pani Maria gorąco namawiała. Wspólnie szukałyśmy rozwiązań problemów oraz rzeczy, które możnaby zrobić/zmienić aby było lepiej. Spokojna, ciepła, z pozytywną energią. Miałam wrażenie, ze była ...

Wspaniały psycholog.
Spokojna, ciepła, z pozytywną energią. Miałam wrażenie, ze była naprawdę przejęta tym co się ze mną działo.
Gorąco polecam!

Trafiłam do Pani Marii w czasie, kiedy mój świat się zawalił. Młoda, spokojna - co udzieliło się również i mnie osobie b. energicznej - chętna do słuchania i dyskusji wyprowadziła mnie na prostą. I kiedy miałyśmy się już żegnać mój świat runął po raz drugi. Byłam już inną osobą, mocniejszą psychicznie i umiejącą zawalczyć o siebie.Podniosła mnie na duchu, wiele nauczyła, choć dzieliła nas spora różnica wieku.Doceniła we mnie to, czego nikt nie dostrzegał. Gdyby nie ona pokierowałabym moim życiem inaczej na czym ucierpiałyby moje dzieci. Spotykałyśmy się razem długo i zawsze trudno było nam się rozstać. Polecam gorąco. Dziękuję za wszystko Pani Mario.

Świetny psycholog. Mieliśmy dość poważny problem z naszym dzieckiem, które odmówiło jedzenia i picia. Sprawa niby banalna można by pomyśleć, ale nie w tym przypadku, ponieważ chodziło o blokadę psychiczną u dziecka. Dzięki jej pomocy wychodzimy na prostą! Po wizycie wyszliśmy zadowoleni , że wreszcie trafiliśmy na odpowiednią osobę i żałowaliśmy, że nie mamy naszych rozmów nagranych. Nie chcieliśmy, żeby nam coś umknęło, bo wszystko co do nas mówiła było dla nas bardzo ważne. Okazało się, że jest wyjątkową osobą, która potrafi słuchać. W chwilach dla nas naprawdę trudnych dodawała nam nadziei. Zdecydowanie wyróżnia się wśród innych psychologów. Udziela szczerych i mądrych podpowiedzi. Zdecydowanie polecamy!

Pani Maria okazała się fantastyczną kobietą i tylko mnie zastanawia skąd Ona to wszystko wie ;-). Delikatne propozycje co można zmienić, aby było lepiej nam żyć! Polecam zdecydowanie.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kraków"?

mgr
Barbara Struzikowska