lekarz Maria Białoskórska-Żurek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo miła, wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie bez kręcenia nosem jak inni. Niestety gabinet w Ostrzeszowie i sprzęt z przed epoki 😔

Pani doktor jest rewelacyjna. Duzo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje.Jest bardzo sympatyczną kobietą. Po wizytach u innych lekarzy którzy niepotrafili wyregulować miesiączki oraz straszyli problemem zajscia w ciąże Pani Maria mnie uspokoiła i wyprowadziła. W tej chwili jestem w 3 miesiacu ciąży i nie wyobrazam sobie pójść do innego lekarza. ZDECYDOWANIE BARDZO POLECAM

Pani doktor uprzejma - owszem. Nigdzie się nie spieszy i ma czas porozmawiać z pacjentką. Problem w tym, że słaby z niej specjalista.. Po jednym badaniu stwierdziła, że nie zajdę w ciążę inaczej, jak dzięki in vitro. Poleciła czym prędzej zapisać się do jakiejś kliniki.Jedno badanie USG, zero badań z krwi - a taka ostateczna diagnoza. Jeśli któraś z pań też takie wieści od pani doktor otrzymała - niech się nie załamuje i próbuje szukać pomocy u innego lekarza. Na dniach przyjdzie na świat moja córeczka - bez in vitro, ...

Jeśli któraś z pań też takie wieści od pani doktor otrzymała - niech się nie załamuje i próbuje szukać pomocy u innego lekarza. Na dniach przyjdzie na świat moja córeczka - bez in vitro, stymulacji, inseminacji.

Świetny lekarz, godny polecenia, zarówno dla młodych kobiet, jak i tych w podeszłym wieku. Zaletą wizyt jest ogromna swoboda rozmowy z panią doktor - to tzw. "równa babka", która w prosty, a zarazem kompetentny sposób rozwiąże wszystkie wątpliwości. Jest naprawdę konkretna ;)

Bardzo miła i kompetentna pani. Cierpliwa, uprzejma i rzeczowa. Dzięki niej uniknęłam niepotrzebnego zabiegu. Szczerze POLECAM!

Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani doktor prowadziła moje 2 ciążę. Najlepszy lekarz w Ostrzeszowie godny polecenia!!!!

Pani doktor prowadzi moja pierwsza ciąże. Gdy pierwszy raz poszłam na wizytę, wyszłam bardzo zadowolona. Bardzo tanio i dokładnie ...

Pani doktor to równa babka której może zaufać każda kobieta. Bardzo kompetentna osoba o wielkim sercu. Chodzenie do lekarza to teraz przyjemność oczywiście u tej pani.

Lekarz z powołaniem. Bardzo kulturalna, dyskretna i cierpliwa osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Jestem pacjentką w przychodni publicznej, a mam wrażenie jakbym była pacjentką w gabinecie prywatnym. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo troszczyła się o mnie i moje nienarodzone dziecko. Dziękuję Pani Doktor

Po nieprzyjemnych wizytach u innych ginekologów w Ostrzeszowie wybór padł na nią. Jest znakomitym lekarzem, ze świecą takiego szukać. Pomogła w problemie i odpowiedziała na wszystkie pytania. Z miłą chęcią wracam do jej gabinetu.