lekarz Maria Bieniec

Ginekolog położnik, Cytolog

Nie polecam Pani doktor. Nie poświęciła mi czasu. Nie chciała wykonać badać, na które się umówiłam. Ciągle powtarzała, że nie ma czasu.

Pani dr Bieniec to osoba uprzejma z bardzo dużą wiedzą. Korzystam z usług Pani dr od czerwca 2012 i od tej pory byłam już trzykrotnie. Za każdym razem Pani dr poświęciła mi tyle czasu ile wymagało wyjasnienie moich dolegliwości. Gabinet w Zawierciu nowoczesny, bardzo czysty i profesjonalnie urządzony. Otrzymałam recepty na leki co prawda bardzo drogie ale tylko i wyłącznie na moją prośbę ponieważ tego typu leczenie jest nowością, a Pani dr z góry uprzedziła mnie że jest to kosztowne leczenie. Dlatego nie potwierdzam, że Pani dr wypisuje drogie leki,poprostu proponuje najnowocześniejsze terapie, które nie są jeszcze refundowane, a mogą dobrze rokować. Myślę drogie Panie, że nie jedna z Nas wydałaby forunę żeby tylko wyzdrowieć. Cena wizyty uzależniona jest od dodatkowych zleceń typu cytologia czy wymazy itp od 100-150 zł, w innych zawierciańskich gabinetach jest o wiele drożej!!!!
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani dr Bieniec.
Anita M

Bardzo mila,kompetenta osoba. Wizyta byla prywatna, pani dr poswiecila duzo czasu na wykonanie potrzebnych badan,cierpliwa i wszystko dokladnie opisywala co robi i co widzi na ekranie podczas usg.przepisuje dobre aczkolwiek drogie leki.godna zaufania i polecenia.gabinet bardzo dobrze wyposazony,nowoczesny sprzet i profesjonalne podejscie do pacjeta.teraz umawia sie na konkretna godz i nie ma potrzeby czekania jak kiedys..polecam

hej :) byłam u niej dzisiaj na hucie, bardzo po pozytywnie mnie zaskoczyła. polecam, tylko że drogie leki przepisuje :/

hej :)

Chodziłam do tej pani doktor i choć nie znam się tak jak ona na lekach, nie poleciłabym młodym dziewczynom tej lekarki. Pomimo faktu, że jest miła, cierpliwa, mam wrażenie, że zbyt ogólnie traktuje swoich pacjentów. Oczekiwałam, że po 4 miesiącach, przynajmniej zmieni podejście, ale czuję się nadal jak kolejny pacjen NFZ, a nie p. Bieniec.

materialistka .... leżąc w szpitalu musiałam zapłacić pani doktor za badanie :( - bo inaczej nie będzie badania. Uważa tylko prywatne pacjentki :( jeśli z NFZ po prostu nie liczy się z taką pacjentką :(

Dr Bieniec prowadziła moją ciążę. Bardzo kompetentna i uprzejma osoba. Koszt wizyty uzależniony jest od przeprowadzonych badań (cytologia, usg) Przyjmuje w gabinecie w Zawierciu. Kieruje do porodu w Klinice w Katowicach na Łubinowej, gdzie ma dyżury.

Kiedyś jeszcze jak korzystałam z usług Pani doktor kolejka była mała a siedziało się do 22 czasami do 23 godziny. Po tylu godzinach badanie na fotelu jest krępujące. Druga rzecza jest cena ,która zawsze była inna, nigdy nie wiedziałam ile wkońcu kosztuje wizyta. Pacjentki na temat ceny miały różne zdania. Pozatym znajome pacjętki wchodziły czasami bez kolejki , a naprwdę po kilku godzinach czekania jak się co chwila kogoś przepuszcza człowiek jest juz bardzo poirytowany.

ja chodze do p. marii na nfz przyjmuje w przychodni przy hucie katowice:) bardzo uprzejma. chodzilam wczesniej do innego lekarza lecz mimo iz chodzilam na nfz wciaz musialam wydawac wielkie pieniadze na cos nierefundowane leki choc sa tez refundowane i takie inne rzeczy natomiast u niej mi poprostu dobrze odrazu zrobila cytologie swietnie prowadzi ciaze delikatna i uprzejma:) polecam ja w 100% nie wydalam jeszcze zadnych pieniedzy u niej:)

Jest droga, ale warto. od stycznia 2008r. p. Bieniec jednak pracuje w Katowicach, wiem bo tam byłam i pytałam o nią, a dotychczas współpracowała z prywatnym szpitalem w Katowicach.

Jest droga, ale warto.