lekarz Maria Blachnierek-Wasielica

Gastroenterolog

Lekarka 2 lata leczyła moją Mamę na zespół jelita spastycznego, w 2015 r wykonała kolonoskopię, która nie dała pełnego obrazu jelita, ale nie zaznaczyła tego w opisie, co uśpiło czujność Mamy i innych lekarzy. Podręcznikowe objawy guza jelita, ale leczenie cały czas w kierunku jelita spastycznego i przepisywanie całych garści niepotrzebnych leków. Dziś, w 2017 roku Mama umiera z powodu nowotworu jelita grubego - operacja została przeprowadzona dużo za późno - głównie dzięki niedbałości i złej diagnozie "dr" Wasielicy.

Wybierając Panią doktor sugerowałam się opiniami,ale bardzo się zawiodłam.Nie stwierdzając żadnej konkretnej choroby zapisała mi mnóstwo leków,które potem się okazało,że mi szkodziły,nie robiła żadnych badań,tylko USG o 20 wieczorem,gdzie ma się pełen brzuch.Mąż mnie woził prawie sto kilometrów do Leszna,miałam tak ostre bóle,że do Pani doktor wchodziłam z płaczem,stwierdziła,że położy mnie w szpitalu,ale dopiero za miesiąc,a mężowi powiedziała,że to i tak nie ma sensu,bo niby mam problemy psychiczne i powinnam udać się do psychiatry.Już więcej do Niej nie pojechałam.Znalazłam inną Panią doktor,która leczy na kasę chorych i która po wielu badaniach doszła do tego,że mam bardzo rzadkiego guza na dwunastnicy.Minęło kilka lat od tego czasu,ale ja nie mogę zapomnieć jak Wasielica mnie potraktowała,to nie jest człowiek,ani tym bardziej dobry lekarz,chcieliśmy Ją nawet zaskarżyć,ale walka o życie trwała długo więc odpuściliśmy,ale nie zapomnę Jej słów nigdy,że jestem chora psychicznie.Kategorycznie NIE POLECAM PANI WASIELICY.

Polecam Panią Marię. Bardzo dobry lekarz,mimo że odbyłam pierwszą wizyte od razu przepisala mi odpowiednie leki. Od ponad 10ciu lat meczylam się z zespołem jelita nadwrazliwego (wzdecia i bóle nie do wytrzymania)Mimo wczesniejszych badań gastroskopii,koloniskopii usg itp nie trafiono z odpowiednimi lekami. Teraz czuję się znakomicie,mam więcej energii, bóle przestały dokuczac. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

Pierwszy Rat wypowiadam sie o lekarzu,ale jestem iPod ogromnym wrazeniem po wizycie u p. Dr. ,razerm z moja mama- naprawde wspanialy czlowiek i super fachowiec!!!dziekuje b.sedrecznie!!!

Mega dobry lekarz poświecą dużo czasu pacjentowi nie naciąga na cotygodniowe wizyty jak dla mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu !!!!!!!!Pozdrawiam Panią Doktor Grzesiek

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Leszno"?

Tomasz Wysocki

Gastroenterolog
Leszno

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41,
64-100, Leszno