lekarz Maria Boczar

Chirurg dziecięcy

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny.
Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru.
Wdzięczni rodzice Olka.

Pani Mario , dziękuję, w pierwszej dobie życia operowała Pani moją córeczkę Wiktorię (4 lata temu), dzięki Pani chodzi i obecnie nie ma żadnych problemów ze zdrowiem, pomimo bardzo poważnej choroby, z którą się urodziła.

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Uratowała życie moim córeczkom wcześniaczkom. Jedną z nich operowała ze świetnym rezultatem, gdy ta ważyła 680 gram (perforacja jelit).

Mielismy z żoną i synkiem wielkie szczęście że trafiliśmy na tak wspaniałą osobę jaką jest Pani Boczar. Specjaliści z Instytutu z Panią Doktor na czele w przeciągu 12h intensywnych badań postawili diagnozę i zalecili leczenie. Nasz synek jest zdrowy i wspaniale się rozwija, pragnę jeszcze raz podkreślić że to za sprawą Pani Doktor Boczar. Dziękujemy:)

Pani Dr. poza swoim ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą daje rodzicowi poczucie że jest to osoba której można powierzyć dziecko i być spokojnym o przebieg operacji. Po rozmowie z Panią Dr. Człowiek staje się spokojniejszy ponieważ odpowie na wszelkie pytania i nigdy nie usłyszymy „nie mam teraz czasu”. Wspaniała, ciepła osoba z poczuciem humoru i podejściem do dziecka. Ma również świadomość co oznacza wizyta dziecka oraz jego rodziców w szpitalu i nie utrudnia całej systuacji a wręcz przeciwnie stara się rozładować emocje. Po operacji od razu przychodzi do rodzica i wszystko ze szczegółami wyjaśni. Życzę wszystkiego najlepszego Pani Dr. i dziękuje za wszystko co zrobiła dla mojej córeczki.
Tata Julci

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)