lekarz Maria Boczar

Chirurg dziecięcy

Uratowała syna w 1 dobie życia. Nie spotkałem tak kompetentnego i wspaniałego lekarza. Dziękuję Pani doktor.

Pani Doktor 4 lata temu operowala mego synka,wtedy rocznego. Lekarz z pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedza i jako człowiek jest super. Polecam z całego serca Pani dr i serdecznie dziękuję za uratowanie mego synka.

Jeżeli Państwa dziecko musi być operowane i trafiliście do Pani Doktor, lub wciąż szukacie lekarza, absolutnie proszę się nie zastanawiać! Moj syn (wrodzone obustronne wodniaki jąder+obustronna przepuklina pachwinowa) był wczoraj operowany przez Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko było pod doskonałą opieką w IMiDz i bez obaw przekazywałam syna na blok operacyjny. Pani Doktor jest wybitnym chirurgiem z ogromnym doświadczeniem, niezwykle konkretna i z poczuciem humoru. Wdzięczni rodzice Olka.

Wdzięczni rodzice Olka.

Pani Mario , dziękuję, w pierwszej dobie życia operowała Pani moją córeczkę Wiktorię (4 lata temu), dzięki Pani chodzi i obecnie nie ma żadnych problemów ze zdrowiem, pomimo bardzo poważnej choroby, z którą się urodziła.

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Uratowała życie moim córeczkom wcześniaczkom. Jedną z nich operowała ze świetnym rezultatem, gdy ta ważyła 680 gram (perforacja jelit).

Mielismy z żoną i synkiem wielkie szczęście że trafiliśmy na tak wspaniałą osobę jaką jest Pani Boczar. Specjaliści z Instytutu z Panią Doktor na czele w przeciągu 12h intensywnych badań postawili diagnozę i zalecili leczenie. Nasz synek jest zdrowy i wspaniale się rozwija, pragnę jeszcze raz podkreślić że to za sprawą Pani Doktor Boczar. Dziękujemy:)

Pani Dr. poza swoim ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą daje rodzicowi poczucie że jest to osoba której można powierzyć dziecko i być spokojnym o przebieg operacji. Po rozmowie z Panią Dr. Człowiek staje się spokojniejszy ponieważ odpowie na wszelkie pytania i nigdy nie usłyszymy „nie mam teraz czasu”. Wspaniała, ciepła osoba z poczuciem humoru i podejściem do dziecka. Ma również świadomość co oznacza wizyta dziecka oraz jego rodziców w szpitalu i nie utrudnia całej systuacji a wręcz przeciwnie stara się rozładować emocje. Po operacji od razu przychodzi do rodzica i wszystko ze szczegółami wyjaśni. Życzę wszystkiego najlepszego Pani Dr. i dziękuje za wszystko co zrobiła dla mojej córeczki.
Tata Julci

Ogromna kompetencja, wiedza, doświadczenie w połączeniu z życzliwością, poczuciem humoru, powołaniem. Życzę Pani Doktor samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Wdzięczna mama Zosi.

Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt. Przesympatyczna, kompetentna, poświęcająca dużo czasu rodzicom wyjaśniając wszystko. Operowała moją córeczkę w 5 dobie życia (torbiel jajnika).Z dużym zaangażowaniem wyjaśniła przebieg operacji i potrafiła uspokoić. Wzbudza zaufanie.Nie mogliśmy lepiej trafić. Z czystym sercem polecam.

Pani Dr. podjęła się 3 operacji na mojej córce - wcześniaku. Pola urodziła się z Wagą 1420 w 30 tyg. ciąży z wadami wrodzonymi: przepuklina oponowo rdzeniowa, rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Pani dr. przeprowadziła bardzo skąplikowaną operację na rdzeniu kręgowym u tak małego dziecka. Dziś moja córka ma niespełna 2 lata i ma wspaniałe rokowania. Wielki potencjał i sprawność umożliwiające samodzielen chodzenie, co u dzieci z tymi wadami to rzadkość. Bardzo dziękuje Pani Doktor, za opiekę nad córką. Za każdą cenną radę, za to że jako jedyna - mówiła nam ...

Bardzo dziękuje Pani Doktor, za opiekę nad córką. Za każdą cenną radę, za to że jako jedyna - mówiła nam Pani same dobre rzeczy o córce, dzięki czemu nawiązaliśmy z mężem więź i pokochaliśmy tę malutką kruszynkę leżącą w inkubatorze w KIT-o (klinice Intensywnej Terapii) w Instytucie Matki i Dziecka przez długie tygodnie.
Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam w całym moim życiu.
Kasia W. mama Poli W.