lekarz Maria Bryła

Wielka porażka. Kobiety na NFZ są lekceważone. Umowiona wizyta na 13 i oczywiście nie mogę wejść bo kobiety w ciąży mają pierwszeństwo gdzie do ginekologa to większość takich przychodzi i oczywiście prywatnie. O godzinie 16 jeszcze nie weszłam bo co chwilę dochodziły kobiety w ciąży i o tej godzinie było jeszcze 5 kobiet przede mną więc za wizytę podziękowałam bo bym nie wyszła może do 20

Dramat. Lekceważy pacjentów. Powiedziała mi, że moje problemy nie są ważne bo ma jeszcze 200 pacjentów. Brak ludzkiego podejścia i jakiegokolwiek zrozumienia. Z problemem zostałam sama. Przerwała mi leczenie z dnia na dzień, zostawiając mnie z poważną chorobą.

Dr Maria Bryła to człowiek o wielkim sercu. Wspaniały empatyczny lekarz, wzbudzający zaufanie. Cierpliwa i wyjątkowo życzliwa. Szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, miła, uprzejma.

bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy, miła, uprzejma.

swietny lekarz , polecam wszystkim , lecze sie jej klinice na ulicy Zapolskiej , prowadzi moja ciaze, bardzo dba o wszystko i jest naprawde swietnym lekarzem , mila , szczera , kompetentna .

było fajnie było miło było profesjonalnie

było fajnie było miło było profesjonalnie

Dr Maria Bryla jest lekarzem godnym polecenia, podchodzi profesjonalne do pacjentki. Bardzo mi pomogła w trudnym czasie jakim jest ciąża. Bardzo jej za to dziękuję i polecam ją jako lekarza wszystkim kobietom.

Urodziłam z panią doktor dwoje dzieci. Uważam , że jest bardzo dobrym specjalistą i osobą , z ktorą można o wszystkim porozmawiać. Nigdy nie będe jej wstanie podziękować za moje dwie piękne corki.

polecam.jest miła i delikatna podczas badania.znam doktor ładnych pare lat i nigdy mnie niezawiodła zawsze miała trafne diagnozy.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DR.JEST NAPRAWDE SUPER LEKARZEM INTERESUJE SIE SWOIMI PACJENTKAMI I NIETYLKO.URODZIŁA ZE MNA DWOJE DZIECI WIEC WIEM CO MOWIE.