Maria Człapińska

Nie poleciłabym tego lekarza nawet wrogowi, kobieta pozbawiona kompetencji nie potrafiła usunąć zęba, przysporzyła mi bardzo dużo bólu, tragedia. Wizyta zakończyła się niepowodzeniem, jednak Pani ta za wizytę opłatę pobrała.

Wspaniała kobieta i stomatolog. Chodzę do Pani doktor już od 15 lat {począwszy od przychodni w Alejkach}i do tej pory posiadam wszystkie plomby które mi "zakładała"

Miła, uprzejma, bardzo kompetentna :) w pełnym zadowoleniu można polecić panią stomatolog;)

Wspaniała kobieta. Swietny stomatolog. Bardzo poważnie podchodzi do pacjenta i robi wszystko by uratować ząb a nie jak wiekszosc wyrwac wyrwac wyrwac...