dr n. med. Maria Czternastek

Chirurg plastyczny

Jestem po plastyce nosa. Efekt super a i cena zabiegu niska (w porównaniu z innymi cenami). Pani doktor jest bez wątpienia specjalistką w swoim zawodzie i szczerze każdemu polecam współpracę.

Rak wargi dolnej ! Zajęcie 80 %. 21.06.2016 interwencja chirurgiczna Pani Doktor Marii Czternastek. Pobyt w szpitalu, który pomimo choroby, dzięki roztaczanej przez Panią Doktor oraz Jej Personel aureoli zdrowia, będę wspominał bardzo przyjemnie. Dziś, to jest 5.12.2016, usta moje znowu służą temu, do czego Matka Natura je przeznaczyła. Za to bardzo Pani Doktor DZIĘKUJĘ I POLECAM WSZYSTKIM. Z poważaniem Tadeusz Zarębski

Z poważaniem Tadeusz Zarębski

Absolutnie nie polecam i wręcz przestrzegam przed dr.Czternastek!!! Ta pani doskonale wie ile skrzywdziła kobiet ... Po powiększeniu piersi okazywało się że są niesymetryczne ,brodawki krzywe po prostu masakra !!! Niech kobiety zaczną pisać prawdę nie bójcie się bo trzeba przestrzegać inne kobiety!!!!

P.Czternastek przeprowadziła u mnie operacje usunięcia znamienia na czole, bardzo fachowo i poważnie podeszła do zadania. Śmiało mogę polecić panią doktor wszystkim :-)

super Specjalista.Ta operacja była w 2000 roku.Jest fantastycznie!!!

super Specjalista.Ta operacja była w 2000 roku.Jest fantastycznie!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Bydgoszcz"?

Wiesław Jaskulski

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz