Maria Dela-Zięba

Pani Maria owszem, jest miła. Ale to jedyne, co można w pozytywnym kontekście o niej powiedzieć. Po zastosowanym przez nią leczeniu teraz mam dużo większe problemy z zębami, niż przed nim. Ząb leczony kanałowo został wypełniony jakimś starym wypełniaczem, w którym zaczęły się mnożyć bakterie. Wszystkie zęby, które leczyła kilka miesięcy temu, teraz muszą być powtórnie leczone. Szczerze nie polecam, jeśli chcecie mieć zdrowe zęby i nie płacić dwa razy za to samo.

Najlepszy stomatolog w olkuszu :) Pani doktor jest uśmiechnięta, zawsze wytłumaczy wszystko dokładnie, ma niskie ceny i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam! Rewelacja! :) Miła atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szeroki wachlarz usług i niewygórowane ceny! Sama dojeżdżam spoza Olkusza i nigdy nie wybiorę się do innego specjalisty! :) Serdecznie polecam! :)

Jak najbardziej polecam. Profesjonalnie uprzejmie, szybko i przede wszystkim przekonywująca ( biorąc pod uwagę mój strach przed stomatologią ;) ). Serdecznie pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiam.

Wszystkim polecam.Profesjonalnie, bezboleśnie,sympatycznie.

Wszystkim polecam.Profesjonalnie, bezboleśnie,sympatycznie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Olkusz"?

ul. Nowa 13
Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Katowice
Piłsudskiego 18a
Olkusz

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60
32-300 Olkusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "hypermed" - centrum stomatologiczno-medyczne
RABSZTYŃSKA 9