lekarz Maria Dmitruk

Lekarz medycyny pracy

1,6
1,6
1,5

Bardzo negatywnie oceniam podejście do pacjenta, kulturę osobistą i kompetencje tego lekarza orzecznika. Nie słucha pacjenta, postępuje wbrew zasadom, przepisom prawa i procedurom medycznym. Bezuzasadnienia odstępuje od dopuszczenia pracownika do pracy po złamanym palcu w nodze!!! (zwolnienie powyżej 30dni, przedstawiono zaświadczenie od lekarza specjalisty o zakonczonym leczeniu). Wymusza wykonanie badań okresowych, które ważne są jeszcze przez ponad pół roku, (mimo, że pracodawca kieruje w tym momencie jedynie na badania kontrolne) absurdalnie uniemożliwiając tym samym powrót do pracy po zakończonym. Tak niesympatycznej osoby, tak dumnej i wynioslej dawno nie spotkałam.

Omijać szerokim łukiem,zero kultury ,gbur,nie dała mi szansy żeby podjąć prace,choć prosiłem wręcz błagałem mówiąc ze nie mam co dać jeść dzieciom i muszę podjąć pracę.

Podpisuję się obiema rękoma pod wszystkimi poprzednimi komentarzami 1/5. Osoba pozbawiona jakichkolwiek szczątek ludzkich emocji, o empatii już nie wypominając. Drze mordę i zastrasza pacjenta. Robi aferę z niczego. Wysyła do lekarzy specjalistów, udając chyba, że nie wie jak długie są do nich kolejki. Jeśli przyjdzie do niej ktoś zdrowy to z pewnością wyjdzie z gabinetu chory. Wolałbym juz iść na badania do weterynarza, zwierzęta są lepiej traktowane. Do utylizacji.

Zupełnie nie rozumiem osób, które się tu wypowiadają. U Pani dr byłam 2 tygodnie temu, gdyby nie jej wnikliwość i profesjonalne podejście do pacjenta pewnie nigdy nie dowiedziałabym się ,że mam początki poważnej choroby. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim ,dla których ważne jest ich zdrowie.

Gorszego wyboru nie mogłam dokonać. Odradzam, ostrzegam, trzymać się z daleka od tej osoby. Chamski babsztyl i robi problemy z niczego.

Jest chamska i arogancka. Wrzeszczy na pacjenta i wyśmiewa się z jego ułomności, twierdząc, że to dla jego dobra. A po nieprzyjemnych komentarzach mierzy ciśnienie i znów się drze, że ma się wysokie ciśnienie i nie potrafi się panować nad swoimi nerwami, więc proponuje wizytę u psychiatry, bo ona już nie pomoże. Badania okresowe podpisuje, ale za trzy lata trzeba ponownie się z nią spotkać i historia się powtarza. Pani Doktor ma już swoje lata i powinna miejsca ustąpić młodym.

ta kobieta powinna pasc krowy a nie ludzi badac beznadziejna chamska jeszcze nie spotkalam takiego lekarza a chodze do nich dosc czesto

Pierdolony stary KURWISZON !!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak jakichkolwiek pozytywnych odczuć .....Kapo w bloku 11 auschwitz .Lekarz który nie potrafi interpretować wyników lekarskich ....Całkowite dno

Pierdolony stary KURWISZON !!!!!!!!!!!!!!!!!!