lekarz Maria Frąckowiak

Hepatolog

Bardzo szanuję Panią doktor ,miła ,konkretna .Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia . Mimo pomówień na temat materializmu -nie płaciłam ani grosza i zostałam potraktowana profesjonalnie. Z przyjemnością odwiedzam Pani Doktor gabinet . z poważaniem Krystyna I.

Kompletne nieporozumienie, osoba zupełnie nie na miejscu w poradni HCV. Niemiła, niekomunikatywna, zresztą sama z siebie nic nie tłumaczy tylko odsyła do internetu! O tym czy mam podjąć terapię kazała mnie samemu zadecydować ( a to chyba lekarz powinien decydować o zasadności leczenia, czy o ew. możliwości poczekania na inne terapie). Poza tym ma się wrażenie jakby Pani doktor robiła wszystko aby już więcej pacjent do niej nie trafił.

Kompletne nieporozumienie, osoba zupełnie nie na miejscu w poradni HCV.

Pani doktor Frąckowiak jest bardzo dobrym lekarzem bo wszystko powie i wytumaczy i ma bardzo dobre podejśćie do pacjenta

Witam, jeśli ktoś wybiera się do niej to życzę szczęscia, no może jak płaci się za wizytę ro raczy zainteresować się pacjentem.Przez jej szybkość by pozbyć się pacjenta i brak wiedzy słono płace teraz zdrowiem, przez 2-lata nie mogła stwierdzić choroby którą inny lekarz zdjagnozował przez miesiąc.W chcwili obecnej mam autoimmunologiczne zapalenie wątroby i HBV(wszczepioną), mam zniszczoną wątrobę i duże problemy z zdrowiem,bo lekarz wolał zapisywać drogie leki które nic nie dawały zamiast skierować na 1 konkretne badanie,mam żal do niej a mja 5-letnia córeczka i mąz mają ciężko chorą żonę i mamę :-(

polecam wszystkim którzy mają problem z wątrobą, doświadczony lekarz specjalista